Anasayfa / Genel / Anadolu İncileri Kurtuluş Günü’nde buluştu

Anadolu İncileri Kurtuluş Günü’nde buluştu

Bursa’nın Kurtuluş Günü’nde Misi Yaşam’da düzenlenen kahvaltı ile bir araya gelen Anadolu İncisi Kültür Ve Sanat Derneği sosyal faaliyetlerine hız verdi.

Anadolu İncisi Kültür ve Sanat Derneği Bursa’nın Kurtuluş Günü’nde Misi Yaşam’da tanışma kahvaltısıyla bir araya geldi. Derneğin korosu Meşk-i Huzur’un da ayrı bir renk kattığı buluşmada Kurtuluş Günü’ne özel eserler seslendirildi. STK başkanları, iş insanları ve çok sayıda davetlinin eşlik ettiği kahvaltıda Bursa’nın sevilen sanatçısı Mehmet Çevik’te eşi Gizem Çevik ile birlikte konuklar arasındaydı.

BİR ASIRLIK GURUR

Kahvaltıda konuklara seslenen Dernek Başkanı Özden Ermutlu “Bursa’mızın kurtuluşunu kutladığımız bu önemli günde bir arada olmaktan son derece mutluyuz. Bir asırlık bu gururu ve sevinci bizlerle birlikte yaşadığınız için siz değerli konuklarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi. Başkan Ermutlu’nun konuşması sonrasında Meşk-i Huzur Koro Şefi İsmail Özen ve ekibi konuklara unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı.

İşte, kahvaltıdan çok özel fotoğraflar;

Kontrol et

DEMİRTAŞ BÜYÜKBAYAR İLE KAZANACAK

Osmangazi Demirtaş Mahallesi’nin Muhtar Adayı Musa Büyükbayar, lansman toplantısı ile basın mensuplarıyla buluştu. Projelerini ve …