Anasayfa / Genel / Bursalılar UCİM yararına bir araya geldi

Bursalılar UCİM yararına bir araya geldi

Bursa’da düzenlenen, Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği’ne (UCİM) destek gecesine Bursalılar yoğun ilgi gösterdi.

UCİM, Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği’ne destek amaçlı Elif Altınören ve Zeynep Dursun’un Delux’e de düzenlediği geceye Bursalılar yoğun ilgi gösterdi. Gecede Bursa’nın genç solisti Bahar Taşkıran sahne alarak sevilen şarkılarını konuklar için söyledi. Genç solist, repertuvarında Türk müziğinin birbirinden seçkin eserlerine yer verirken, performansıyla da beğeni topladı. Gecede dernek adına teşekkürlerini ileten UCİM Eğitim Koordinatörü Aleyna Ergene, Saadet öğretmenin hikayesini katılımcılar ile paylaşarak, “Çocuklarımıza sahip çıkmalıyız” dedi.

Elif Organizasyon özel dans gösterileri ile unutulmaz bir geceye dönüşen organizasyon; Happy Kids Baby, Buse Dalan Doğum / Bebek Fotoğrafçılık, Megapac ve Artı Direksiyon sponsorluğun da gerçekleşti.

 

Kontrol et

HANDE YENER İLE 19 MAYIS COŞKUSU

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlediği ‘Gençlik Şenliği’ …

Advertisement