Anasayfa / Genel / MERAL AKŞENER’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ

MERAL AKŞENER’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener bir dizi programı için Bursa’ya geldi. Akşener, Elegans’ta iftar öncesi konuşma gerçekleştirdi. Düzenlenen iftar gecesine İYİ Parti Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Türkoğlu, İYİ Parti Bursa İl Başkanı Mehmet Hasanoğlu, Bursa Belediye Başkan Adayları ve çok sayıda basın mensubu katıldı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, düzenlenen iftar programında yerel seçimler hakkında açıklamalarda bulundu. Akşener konuşmasında, “Emekliler aç, emekliyi konuşmayacağım da ne konuşacağım? Şimdi buradan Sayın Erdoğan’a bir kez daha sesleniyorum Cumhurbaşkanı olarak her şeyimizde bakın tam bugün sayarsak 16 günümüz var seçime emeklilerimize bayramda 7 bin lira ikramiye vereceksin” dedi.
Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Türkoğlu’nun konuşmasından satır başları şöyle; Siyaset konforu müptelalarının huzurunu kaçırdık. Farkındayız hür ve müstakil politika yapmak herkesin harcıdır farkındayız. Türk siyasetinde açtığınız onurlu çizgi yürek ister ve bu da her eğitimcinin harcı değil. Oransız seçimin haksız rekatbin tarihe geçtiği bir yarışı yaşıyoruz. Sayın genel başkanım biz dert etmiyoruz. Zor günler kahramanlarını yaratır. Siz bizim kahramanımızsınız.
“GAYRET İÇERİSİNDEYİZ”
Egoları itibar gören siyasetçiler anlayamaz. Bizi Bursa’nın sokaklarını, dertlerini, Bursa’nın çilesini bilmeyenler anlayamaz. Şundan emin olun ki günden bugüne kadar başta il başkanlığı, ilçe başkanları adaylarımız, belediye meclis üye adaylarımızla birlikte geceyi gündüzleri geceye bağlayarak çalışıyoruz. Bursa’yı yıllardır rant birliğiyle bu hale getirenlerden kurtarmak için dürüst, şeffaf bir gayret içerisindeyiz.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in konuşmasından satır başları şöyle;
İYİ Parti’nin genel başkanı olarak ve sıfırdan bir yolculuğu başlatan çok değerli kahraman arkadaşlarımın öne koydukları Türkiye’de ilk kadın genel başkanıyım. Yani hep birlikte kurduğumuz sıfırdan kurduğumuz ve sonra da seçimlerde bir grup milletimizin teveccühü ve bir grup kurduğumuz İYİ Parti’nin genel başkanı. Bu yolculukta iradenin güçlü olmasını, pek çok haksızlığa, pek çok iftiraya, pek çok tehdide karşı yılmamayı ben Bursa’da Bursa’nın okulunda öğrenci olarak öğrendim. Dolayısıyla iyi ki Bursa’dayım, iyi ki sizinleyim.
“KENDİMİZDEN VAZGEÇTİK”
Bu Ramazan ayının ülkemize bereket getirmesini diliyorum. Valilerimize de bereket getirmesini diliyorum. Tuttuğumuz oruçların ettiğimiz ibadetlerin, etimiz duaların ibadetleri Cenabıhak tarafından kabul edilmesini Allah’tan niyaz ediyorum. Allah oruçlarınızı kabul etsin. Şimdi bir niyazım daha var. O da bu zorlu yolculukta gerçekten Türkiye’ye bir nefes aldırmak için yola çıktığımız bu yolculukta pek çok arkadaşlarımın bugün içinden bazıları işte Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı bazıları da ilçe belediye başkan adayları aynı zamanda belediye meclis üyesi adayları da var aramızda. Cenabı Allah’tan diliyorum ki bu defa bize kazanmayı nasip etsin. Geçen gün düşündüm. Biz Türkiye’ye kazandırmak için kendimizden vazgeçtik. Biz ülkemize nefes aldırmak için kendimizden vazgeçtik. Ülkemiz bu kazançlar üzerine mucube sistemden kurtulur zannettik. Ama sonra anladık ki meğerse herkesten memnunmuş. Bir taraf diyor ki bize oy verin aksi takdirde Tayyip Erdoğan kalır. Öbür tarafta diyor ki Demliler gelir. Şimdi böyle bir durumda seçmenin konuşulmadığı, milletin derdinin konuşulmadığı, Bursa’nın derdinin konuşulmadığı seçimlerden bu millet çıkar.

Kontrol et

BÜYÜKŞEHİR MECLİSİ’NDE SÖZ HAKKI ÇOCUKLARIN

Bursa Kent Konseyi Çocuk Meclisi öncülüğünde 17 ilçeden gelen çocuklar, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in …