Anasayfa / Genel / MERHABA GÜZEL İNSAN!

MERHABA GÜZEL İNSAN!

Sizlere, çok özel ve önemli bu yazıyı soğuk ve yağmurlu bir Bursa sabahından yazıyorum. Geçmiş senelerde yaşanmışlıklarımın oluşturduğu duygusal travmalarım tüm enerji bedenimi bloke ettiği için, hayata küsmüş mutsuz ve bilimsel olarak tüm araştırmalara rağmen bir türlü teşhis konulamamış hastalık yaratımları ile boğuşuyordum. Oysa şu anda içimden taşan harika enerjim yüzüme kocaman içten bir gülümseme olarak yansıyor.

Esra Adalı

Enerji ile şifalanma sürecinde hedef, takip edilen yoldur. Benimle bu yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

Hiçbirimizin elinde sihirli değnekler yok. Sihirli değnek biziz aslında ve birlikte keşfedeceğiz.. Bu yolculuk bazen kısa bazen uzun olacak. Akışta olarak, sabırla bekleyerek, öğrenerek, araştırarak evrenin bize sunduğu güzelliklerle arttıracağız farkındalıklarımızı.

Evren, bize her an yeni bir hayat vermeye, yeni başlangıçlara, fırsatlar yaratmaya, tüm karanlığı aydınlığa ve sevgiye dönüştürmeye hazırdır.

REIKI, NLP Koçluk, Reiki Master, EFT, TAT ne demek? Bilinçaltı terapi nedir? Tek başına ve birlikte nasıl uygulanır? Bu kavramları ve teknikleri sizlere her yazımda kısaca  açıklamaya çalışacağım. Aldığım bütün bu eğitimlerin sonunda, yolumun şifalanmaya ihtiyacı olanlarla ve kendimle kesişmesi en büyük mutluluğum.

Yeterli olduğumu hissettiğim alanlarda en iyi olmaya çabalarken; umudu kaybetmeden, olumlu düşünerek, öfkeye endişeye yer vermeden çok çalışarak ve en önemlisi şükrederek günü tamamlamak ilk hedefimiz.

REIKI; insan sağlığının ve yaşam kalitesinin gelişmesinde zihinsel, bedensel ve ruhsal olarak tamamlayıcı, bütünleyici bir gelişim metodudur. Asla tıbbın yerini tutmaz, teşhis ve tedavi için bir araç değildir. Yan etkileri yoktur. REIKI, alan kişinin en yüksek hayrı için çalışır. Ruhsal, zihinsel ve duygusal stresle başa çıkma sürecinde çok faydalı bütünleyici bir terapi şeklidir.

REIKI; uyumlaması yapılmış enerji uzmanı terapist tarafından ellerindeki yüksek frekanslı bir enerji aktarımı ile gerçekleştirilir. Şifacının ellerinden yayılan biomanyetik alan frekansı, düşük enerji yayan sorunlu bölgeyi şifalandırmaya başlar.

İnanmakla başlar her şey önce beynimizde sonra yüreğimizde. Hani küçükken annelerimizin öptüğü yaraların geçeceğine inandığımız gibi.

Hintli şair Kalidasa der ki;

Hayat bugündür

Hayatın ve varlığın bütün sırlarını

Güneşin doğuşu ve batışı arasında bulabilirsiniz.

Aradığın her şey bugünde vardır.

Dün rüya yarın hayaldir.

Rüyayı mutlu, hayali ümitli yapan bugündür.

Öyleyse bugüne iyi bak sabahın selamını al…

Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum.

 

Kontrol et

OSMANGAZİ YENİ PARKLARLA GÜZELLEŞİYOR

Osmangazi Belediyesi, vatandaşlara nefes alabileceği, çocuklara ise gönüllerince eğlenebileceği alanlar sunak adına Yenibağlar Mahallesi’nde yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement