Anasayfa / Genel / PARKMED’LE DUYACAKSINIZ!

PARKMED’LE DUYACAKSINIZ!

İşitme Cihazları’nda sektöre iddialı bir giriş yapan Parkmed 6 yıllık medikal tecrübesi ile Bursalıların hizmetine girdi.

Aktüel Adress ekibi olarak organizasyonunu Elif Altınören’in yaptığı Parkmed İşitme Cihazı Satış  ve Uygulama Merkezi’nin açılışına katıldık. Parkmed İşitme Cihazı sahibi Ali Osman Bayındır açılışta Aktüel Adress’e özel açıklamalarda bulundu. Bayındır, “İşitme sektörüne adım attık ancak yeni bir firma değiliz sektörde 6 yıllık bir geçmişe sahibiz. Bursa’da şu an için Nilüfer FSM, Bursa Doruk Hastanesi, Bursa Stadyumu’nun karşısına yapılan Ali Osman Sönmez Onkoloji’nin yanında yani kısacası sağlık kuruluşlarının hemen yanında bizleri bulabileceksiniz. İnsanların bu alanda bizi tercih etmeleri için en önemli sebep kaliteye değer vermeleri olacaktır. Çünkü bizim ürünlerimiz Siemens güvencesi altında. Sektörün lider firması Siemens tek çalıştığımız  kurum” dedi.

Bilinen tüm medikal firmalarından farklı olarak evde hizmet sunacaklarının altını çizen Bayındır, “Hastalarımız için evlerinde test ve tamir onarım hizmetlerimiz olacak” dedi. İstihdam konusunda 30 çalışanı ile hızla büyüme kaydettiklerinin altını çizen Bayındır, “Tüm Türkiye genelinde çalışmalarımız sürüyor. 6 yıllık bir geçmişimiz olmasına rağmen hızla büyüyen bir firmayız. Tabii ki bunda kaliteli hizmet ve müşterilerimizin teveccühü bizleri bu noktaya taşıdı. Firmamız yeni hedeflere yelken açtı diyebiliriz. Parkmed olarak hayatın her alanında vatandaşlarımızın yanında olacağız. Bunun için ilerleyen dönemlerde sosyal projelerimizi de hayata geçirmek istiyoruz” dedi.

Kontrol et

İZNİK’TE 4.MAVİYEMİŞ FESTİVALİ BAŞLIYOR

İznik Belediyesi’nin ev sahipliğinde 4. kez düzenlenecek Maviyemiş Festivali bu yıl 14 Temmuz 2024 Pazar …

Advertisement