Anasayfa / Genel / REMAX LEON YS OFİSİ AÇILDI

REMAX LEON YS OFİSİ AÇILDI

ReMax Leon YS Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri’nin ofis açılışı çok sayıda davetlinin katılımıyla yapıldı.

NOSAB eski Başkanı Levent Bezmez, eşi Semra Bezmez ve Yeliz Sakarya ortaklığı ile kurulan ReMax Leon YS Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri, Nilüfer’de ofisini açtı. Açılışa Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, NOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Erol Gülmez, NİLSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Aras, BEMO Başkanı Erdal Çelebi, TÜGEM Bursa İl Başkanı Göksel Birsen, Nilüfer eski Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ile iş dünyasının önde gelen isimleri katıldı.

Levent Bezmez açılışta yaptığı konuşmada Yeliz Sakarya ile güç birliği yaparak, gayrimenkul sektörüne girdiklerini söyledi. ReMax’ın bir dünya markası olduğunu ifade eden Levent Bezmez, “Merkezi ABD olan bir marka. Bu piyasada çok fazla şirket var. Bu şirketler içerisinde disiplinli ve şartları zor olan bir şirket. Fakat o oranda da piyasada güven veren bir zincir. İnce eleyip, sık dokuyan yapısı nedeniyle kendimizi yakın hissettik ve bu marka ile sektörde hizmet vermeye karar verdik” diye konuştu.

Kontrol et

OSMANGAZİ YENİ PARKLARLA GÜZELLEŞİYOR

Osmangazi Belediyesi, vatandaşlara nefes alabileceği, çocuklara ise gönüllerince eğlenebileceği alanlar sunak adına Yenibağlar Mahallesi’nde yeni …

Advertisement