Anasayfa / Genel / SEFEROĞLU: MAHALLEME HİZMET İÇİN VARIM

SEFEROĞLU: MAHALLEME HİZMET İÇİN VARIM

Doğma büyüme Soğukkuyu Mahalleli olan sevilen esnaf Tayfun Seferoğlu, yerel seçimlerde mahalle muhtarlığına aday olduğunu açıkladı. Seferoğlu, ‘Destek sizden himet bizden’ diyerek yold çıkan Seferoğlu, ‘Mahalleme hizmet için bu göreve talibim’ dedi.

Doğup byüyüdüğüm mahalleme hizmet vakti gid diyen Seferoğlu, ‘Muhtarlığa aday olma sebeblerimden bir tanesi dediğim gibi Soğukkuyu Mahallesi’nde doğup büyümüş olmam ve mahalleli tarafından tanınıyor olmamdır. Ayrıca birlikte yaşadığımız mahalle sakinlerine daha iyi daha faydalı hizmet sunabilmek için bu göreve talip oldum’ dedi.

ÖNCELİĞİM SAĞLIK OCAĞI
Mahalle için en önemli sorunun Sağlık Ocağı olduğuna dikkat çeken Seferoğlu, ‘Tabiki ilk olarak mahallemizin en büyük sorunu olarak gördüğüm sağlık ocağı konusuna çözüm bulacağız. Bununla ilgili belediyemizle detaylı görüşmeler yapıp sağlık ocağı projesini hayata geçirmek istiyorum’ dedi.
‘ŞEFFAF YÖNETİM İLE HİZMET EDECEĞİM’
Seçilmesi hailnde şeffaf bir yönetim ile hizmet edeceğini vurgulayan Seferoğlu, ‘Soğukkuyu mahallesinde önceliğimiz şeffaf yönetim muhtarlığımıza gelen yardımları adil bir şekilde gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak . Ülkemizin gezilip görülecek yerlerine kültür gezileri düzenleyip mahallelimizin sakinleriyle iç içe olmak. Ayrıca mahallemizin sorunlarını ele alıp en hızlı şekilde düzeltmeye odaklı çalışmalar yapmak istiyorum. Son olarak ‘Destek sizden hizmet bizden’ sloganımla mahalle sakinlerinin desteğini bekliyorum’ diye konuştu.

TAYFUN SEFEROĞLU KİMDİR?
Soğukkuyu’da faliyet gösteren Seferoğlu Tekstil’in sahibi Tayfun Seferoglu, 34 yaşında, evli ve 3 yaşında bir kız babası. Doğma büyüme Soğukkuyu mahallesinde ikamet etmekte. Sosyal projelerde sıkça rol alan Soğukkuyu Mahallesi’nin sevilen esnafı Tayfun Seferoglu yerel seçimlerde mahalle muhtarlığı için adaylığını açıkladı.

Kontrol et

OSMANGAZİ YENİ PARKLARLA GÜZELLEŞİYOR

Osmangazi Belediyesi, vatandaşlara nefes alabileceği, çocuklara ise gönüllerince eğlenebileceği alanlar sunak adına Yenibağlar Mahallesi’nde yeni …

Advertisement