Anasayfa / Genel / ERGÜNKENT İNŞAAT’IN YENİ GÖZDESİ ‘LOCA GARDEN’

ERGÜNKENT İNŞAAT’IN YENİ GÖZDESİ ‘LOCA GARDEN’

Ergünkent İnşaat’ın Bursa’ya kazandıracağı yeni kentsel dönüşüm projesi ‘Loca Garden’ lansman programı düzenlendi. Programda konuşan Ergünkent İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emin Adanur, “Hedefimiz hayallerimizden daha büyük. Toplamda 23 adet kentsel dönüşüm projesi hayata geçirdik. Ergünkent İnşaat yatırım yapmaya ve istihdam sağlamaya devam edecek” dedi. İnşaat sektöründeki kalitenin güvenli adresi olan Ergünkent İnşaat, Bursa’ya değer katan kentsel dönüşüm projelerine bir yenisini daha ekledi. Nilüfer’in en gözde lokasyonunda bulunan Odunluk’taki ‘Loca Garden’ projesinin lansmanı proje alanında gerçekleşti. Düzenlenen lansman programına İYİ Parti Bursa Milletvekili Selçuk Türkoğlu, İl Başkan Yardımcısı İbrahim Erdoğan, Vatan Partisi İl Başkanı Dilek Çınar, Ulucami Başimamı Tahsin Karanfil, Bursa’nın tanınmış simaları ile inşaat sektöründen önde gelen isimler ve İstanbul’dan davetliler katıldı.
TÜRKOĞLU’NDAN TEŞEKKÜR
İYİ Parti Bursa Milletvekili Selçuk Türkoğlu, “Yuva yapmak kıymetlidir. Memuriyetten geliyorum. Uzun yıllar sendikacılık yaptım. Memurun iki hayali vardı biri ev, biri araba. Bunlara sahip olmak git gide zorlaşıyor. Bugün burada bir açılış için buradayız. Emin beye, Ergünkent İnşaat’a teşekkür ediyorum. Üreten, katkı koyan herkese teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu. “YATIRIM YAPMAYA DEVAM”
2015 yılında ilk kentsel dönüşüm projesini hayata geçirdiklerini hatırlatan Ergünkent İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emin Adanur, “2016’da darbe kalkışmasında Ergünkent İnşaat yatırım yapmaya ve çalışmaya devam etti. 2018’de yaşanan ekonomik krizde çalışmaya devam etti. Pandemi döneminde ve sonrasında yaşanan krizde işlerine devam etti” şeklinde konuştu. “İSTİHDAMIN İSTİKRARLI GÜCÜ”
Yatırımların sadece Bursa’da değil, ülke genelinde ve yurtdışında da devam ettiğini belirten Adanur, “İstanbul’da yeni projelere başlıyoruz. Macaristan Budapeşte’de 83 konutluk bir projemiz var. Bursa’da da projelerimize devam ediyoruz. Toplamda 23 adet projeyi 8 yıl içinde gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Hedeflerimiz hayallerimizden büyük. Bu hedeflere ulaşmak için var gücümüzle çalışıyoruz. 2 bin kişilik çalışma ekibimiz var. Burada Loca Garden’ projenizin yıkım lansman törenini beraber gerçekleştirdik. Ergünkent İnşaat, yatırım yapmaya, istihdam sağlamaya devam edecek” ifadelerini kullandı.
YENİ BİR FIRSAT KAPISI
Ergünkent İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Utku Çalışkan, “Odunluk’ta yükselen ‘Loca Garden’ projesi ile konut sahibi olmak isteyen ve yatırım yapmak isteyenlerin yeni odak noktası olmaya hazırlanıyor. Nilüfer’in en merkezi yerin olan Odunluk Mahallesi’nde 6 bin 500 metrekare alan üzerine kurulu 83 daireden oluşan yeni konseptte 3+1, 4+1 ve 5+1′den oluşan daireler bulunuyor. Dairelerin boyutları ise 160 ila 195 metrekare arasında değişiyor. 2 ayrı bloktan oluşan Garden Loca projesinde, sosyal donatılar da yeni özellikleriyle dikkat çekiyor. Her daire başına 2 kapalı otopark imkanı, açık ve kapalı havuz, bay ve bayan sauna, bay bayan hamam, fitness ve spor merkezi, çocuk oyun alanı, çocuk parkı, yeşil alan, kamelyalar bulunurken, her bir dairede de çamaşırhane, kiler ve vestiyer odası imkanı da yer alıyor” diye konuştu. Konuşmaların ardından Ulucami Başimamı Tahsin Karanfil, yeni kentsel dönüşüm projesinin duasını yaptı. Akabinde misafirler için özel hazırlanan ikramlar servis edildi.

Kontrol et

OSMANGAZİ YENİ PARKLARLA GÜZELLEŞİYOR

Osmangazi Belediyesi, vatandaşlara nefes alabileceği, çocuklara ise gönüllerince eğlenebileceği alanlar sunak adına Yenibağlar Mahallesi’nde yeni …

Advertisement