Anasayfa / ASTROLOJİ / 15 – 30 MAYIS 2020 BURÇ YORUMLARI

15 – 30 MAYIS 2020 BURÇ YORUMLARI

Astrolog Ömer Taş

KOÇ
Koç burçları bu süreçte duygusal hayatınızda artık geri planda kalmayacağınız bir dönemde olacaksınız. Bazen kendinizle savaşsanız da hislerinizi gizlemenin ne kadar gereksiz olduğunu göreceksiniz. Duygularınızı mutlaka dile getirmelisiniz.

BOĞA
Sevgili boğa burçları pozitif enerjinizi sosyal çevrenizde harcayacaksınızdır. Dostlarınızla, yakınlarınızla vakit geçirebilirsiniz. Evini seven sizler, bu dönem eve girmeyi unutabilirsiniz. Enerjiniz çok yüksek olacaktır.

İKİZLER
Sevgili ikizler kariyer hayatınızda tempolu ve yoğun bir dönemden geçebilirsiniz. Zaman zaman yöneticinize karşı agresif olabilirsiniz. Yoğun temponuzda ara vermeyi unutmamalısınız.

YENGEÇ
Gündeminiz eğitim yüksek öğrenimde çok emek vermeniz gereken bir dönemde olacaksınız. Duygusal olarak içe kapanmak yerine hislerinizi belli etmeye çalışmalısınız. Yolculuklarda dikkatli olmalısınız.

ASLAN
Kendi enerjinizi maddi konularınıza harcayabilirsiniz. Bu özellikle borçlarınızla ilgili konular olabilir. Eşinizle maddi konularla ilgili anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

BAŞAK
ilişkinizde, evliliğinizde ne sorun varsa sessiz kalmamanız gerekiyor. İçinize atarsanız Mars öfkeden başka bir şey yapmayacaktır. Fakat rahatsız olduğunuz konuları dile getirirseniz aranızdaki sorunlar çözümlenmeye başlayacaktır. Pasif olmamalısınız.

TERAZİ
Çok yakında iş hayatınızda savaş vermeniz gereken konular önünüze gelebilir. Enerjinizin çoğunu iş hayatınıza harcayabilirsiniz. Bu esnada sağlığınızı ihmal etmemeniz gerekiyor her zaman duruşunuzu göstermeniz gerekiyor.

AKREP
Bu dönem aşk hayatınızda tutkulu bir süreçte olacaksınız. Bu tabii ki hem tutkulu bir o kadar da agresif olabilir. Çok sevmenizden ötürü kıskançlıklarınız arada sorunlar çıkarabilir. Birini seviyorsanız söylemenin vakti, içinizde tutmamalısınız. Ayrıca enerjinizi bu dönem çocuğunuza harcayabilirsiniz.

YAY
Pozitif enerjinizi ailenize ayırabilirsiniz. Sizlerden beklentileri olabilir. Evinizle ilgili taşınma sürecine girebilirsiniz. Mevcut yaşadığınız evde de tadilatlar karşınıza çıkabilir.

OĞLAK
Bu zor süreçleri geride bırakıp enerjinizi sosyal çevrenizde harcayabilirsiniz. Bu dönem gezmeye, hayata dair yeni şeyler keşfetmeye odaklanabilirsiniz. Eğitim hayatınızda bir hayli yoğun olabilirsiniz. Duygularınızı dile getirmekten çekinmeyeceğiniz bir dönemdesiniz.

KOVA
Çok yakında hak ettiğiniz maddi karşılıklar için savaşmanız, emek vermeniz gerekebilir. Hakkınızı aramaktan vazgeçmemelisiniz. Pozitif olarak tüm sorunların üstesinden geleceksiniz.

BALIK
Bu süreçte geri planda kaldığınız ne varsa kendinizi bir adım öne çıkartıyorsunuz. Kısacası masaya siz de yumruğunuzu vurup eyleme geçiyorsunuz. Aşk hayatınızda ise tutkunun hakim olduğu bir dönemde olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement