Anasayfa / ASTROLOJİ / NİSAN 2018 BURÇ YORUMLARI

NİSAN 2018 BURÇ YORUMLARI

Astrolog Ömer Taş

Koç Burcu

Özel hayatınıza her şey olumlu yönde ilerleyebilir siz yeter ki yüreğinizin götürdüğü yere doğru yol almayı bilin. Sağlık ve finansal konularda iyileşmeler ile moral bulacaksınız.

Boğa Burcu

Eş ya da sevgilinizin hazırladığı sürprizleri sizleri heyecanlandırarak romantizmi arttırabilir. İşinizle ilgili finansal olarak sizleri rahatlatacak önemli bir teklifin tarafınıza sunulması gibi keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

İkizler Burcu

Göksel enerjiler kendinize adil davranmanız daha önce fark edemediğiniz ayrıntıları fark etmeniz için harekete geçmenizi sağlayacak. İş ve özel yaşamınızda yeni kararlar alıp uygulamaya geçeceksiniz.

Yengeç Burcu

İş hayatınızda gelecek iyi haberlerle kendinizi daha da iyi hissedecek ve kendinize olan güveninizi kazanacaksınız. Beraberliği olmayan yengeçler sahip olduğunuz kuvvetli enerjiler sayesinde sürpriz teklifler alabilirsiniz.

Aslan Burcu

Huzurunuzu kaçıracak düşüncelerinizden uzaklaşmalı ve ruhsal enerjinizi yükseltecek aktivitelere yönelmelisiniz. Maddi konularda güzel bir gelişme yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise kalbiniz aşkla beslenirken aşka gereken önemi göstermelisiniz.

Başak Burcu

Çevrenizdekilere karşı duygusal patlamalar yaşamamanız için sakinliğinizi korumalısınız. İlerleyen günlerinde yeni bir işe başlamaktan uzak durmalı verilen sözlere itimat etmeden hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda gergin etkiler yaşanabilir.

Terazi Burcu

İş hayatınızda eğitimle ilgili konularda ani kararlar değişiklikler içinde bulunmamalısınız. Karşılaşacağınız olası sorunları zekanızla alt edecek ve haklarınıza sahip çıkarak her türlü zorluğun üstesinden gelebileceksiniz.

Akrep Burcu

Gökyüzü yakın çevrenize ve aile büyüklerinize karşı daha hassas davranmanız yönünde uyarıyor sizleri. Onların fikir ve davranışları sizi rahatsız edecek şekilde olsa da siz yapıcı tutumunuzu sergilemeye devam etmelisiniz.

Yay Burcu

İş hayatınızda popülerlik artacak ve meslektaşları ve iştirakçilerinizden koşulsuz destek alabileceksiniz. Aşk hayatınızda sizi yoran enerjilere karşı mücadele verecek ve sonunda kazanan ve mutlu olan siz olacaksınız.

Oğlak Burcu

Özel hayatınız öncelik sıralamanızda ilk sıraya yerleşebilir. Ayrıca, iş hayatınızda son derece olumlu değişimler söz konusu olabilir. Ek bir iş aracılığı ile gelirlerinizde artış yaşanabilir.

Kova Burcu

İş hayatınızda ilerleyen günlerle birlikte gelişmeler hız kazanacak ve hak ettiğiniz karşılığı maddi manevi almaya başlayacaksınız. Kendi yakınlarınızın sebep olacağı olaylar özel yaşamınızda gerginliklere neden olabilir.

Balık Burcu

Eğitim hayatınızda büyük işler başarabilirsiniz. Pozitif düşünün, geçmişte kalması gereken düşüncelerinizden arının. Yeni başlangıçlar için içinizdeki enerjiyi doğru yönlendirin. İşinizle ilgili konularda önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement