Anasayfa / ASTROLOJİ / 23 – 29 ŞUBAT 2020 BURÇ YORUMLARI

23 – 29 ŞUBAT 2020 BURÇ YORUMLARI

Astrolog Ömer Taş

Koç
İş ve kariyer hayatlarında büyük değişimler ile yükselişe geçecekler. Bu anlamda kendilerini ifade edebilmiş ve çok çalışmış koç burçları, çalışkanlıklarının meyvelerini toplamaya başlayacaklar. Hem maddi anlamda hem de manevi anlamda verilen savaşın ganimetlerini fazlasıyla alacaklar iletişim ve kariyer anlamında etkilenebilirler. iletişim problemlerine karşı dikkat etmeleri gerekiyor. Duygusal anlamda tamamen bir yenilenme süreci bekliyor.

Boğa
İkili ilişkiler konusunda güzel haberler var.Aşk, evlilik, çocuklarla ilgili güzel haberler yolda. Var olan boğalar bu yıl istedikleri yerlere gidip, gezebilecekler. Boğa burçları bu yıl eğitimlerine yönelik kalıcı adımlar atabilirler. Sabırla ve özveri ile amaçlarına yönelik çalışan boğalara sabırlarının sonucunu alacakları görünüyor

İkizler
Özellikle yeni bir ilişkiye başlama konusunda, karşılarındaki kişiye karşı tam bir güven duymadan adım atmaları hüsran olmalarına neden olabilir. İhtiyaç ve isteklerinde farklı yollara ve planlara doğru yön çizecek olan ikizleri, önceki yıllara göre iki kat daha fazla sorumluluk bekliyor. Yeni bir çevreye ve sosyal topluluğa dahil olmanız olası, ilk başlarda tedirginlik ve sorgulama içine olacağınız bu dönemde, kendinizi rahatlatarak,

Yengeç
Yengeç burçları için bir yeniden başlama, eskileri silme ve Yeni bir iş ya da yeni bir ortaklık ile girişecekleri bir işten karla çıkmaları olası. Bazı Yengeçlere ise yuva, evlilik ve ciddi bir beraberliğin kapıları açılıyor. Aynı zamanda, sağlık konusunda dikkatli olmaları çok önemli, yoksa hastane yolları açılabilir. Yengeç burçlarının en büyük düşmanları olumsuz duygular ve karamsarlık içine girmeleri söz konusu.

Aslan
Aslan burcu bu ay Yeni ayın enerjisini tamamen içlerinde ve çevrelerinde hissedecekler. Har vurup harman savuran Aslanlar bu ay birikim yapmanın ne demek olduğu öğrenecekler. Sağlık konusunda özellikle dikkatli olmaları gereken burçlardan biri de Aslanlar. Ciddi anlamda keyfinizin kaçmaması için ufak sağlık problemlerini hafife almayın

Başak
Başak Burcu için şans ve talih konularında bahtları oldukça açık olduğu bir yıl olacak. çalışma hayatlarında oluşacak gerginliklere karşı dikkatli olmaları en büyük tavsiyemiz.
başaklar için eğitim ve sosyal hayatlarına ağırlık verebilir; hatta başka bir ülkeye gitme ve yerleşme fikri içine girebilirler. Başaklara her anlamda iyi gelecek gibi görünüyor

Terazi
Bazı hukuksal problemlerle uğraşacak olan
Evli Teraziler ise çocuk sahibi olmaya karar verebilirler veya ilişkilerindeki problemleri çözümleyebilirler. Aileden çok iş yük olacak omuzlarınıza, çözülmesi gereken, belirsiz durumlar söz konusu olabilir iş yaşamıyla ilgili, stresten beslenmemeye dikkat edin.

Akrep
Akreplere vereceğimiz ilk tavsiye, sakin olmaları ve gergin ortamlardan mümkün olduğunca uzak durmalarıdır. İş değiştirmek Bu nedenle özellikle borçlar, alacak-verecek gibi maddi konularla boğuşurken, yılın ikinci yarısında ise kurdukları düzeni korumak ve iyileştirmek için mücadele verecekler. Tutulmaların olduğu günler onlara iyi gelecek. Hayatı daha derin daha olgun daha anlayışlı yaşayacakları bir döneme giriyorlar.

Yay
Satürn’ün etkisi ile müsriflikten kaçınarak, ihtiyaçları doğrultusunda harcama Yayları. Özellikle manevi açıdan unutamayacağınız bir ay olacak. ortaya çıkacak bir fikir veya proje, ileride meyvelerini alacakları bir işe dönüşebilir. Yay Burcu, eş ya da iş gibi kalıcılık içeren bir durum ile ilgili önemli bir dönüm noktasını işaret edecek.
Yay burçlarının büyük ilerlemeler kaydedeceği

Oğlak
Hayatlarında eksik kalmış Satürn, Plüton kavuşumu şubat ayı oldukça yorucu ve düşük seviyede geçebilir. Duygusal açıdan yıpranabilir. Sonbaharda özellikle ailevi konularda sorunlar baş gösterebilir. Bu dönemdeki gerilimlere kapılmamak ve soğukkanlı olmak gerekmektedir. Evliliklerinde ise ocak ayında zorlayıcı haziran ayında ise olumlu enerjilerin etkisinde olacaklardır.

Kova
Maddi anlamda kemer sıkma çabası içine girecek olan Kova burçları, teknolojiye olan merakları nedeniyle bu çabalarının sonucunu çok alacak gibi görünmüyorlar. gizli kapaklı işleri ve bilmedikleri gelişmeleri öğrenecek. Bu onlar için psikolojik bir sarsıntı yaratabilir. Bu konuda dikkatli olmalarını öneriyoruz.

Balık
Bu hafta balıklar için yeni başlangıçlar adına biçilmiş kaftan. Hemen hemen tüm balıklar bir yeniliğin içine girecek. Eskiler süpürülüyor, yenilere hoş geldin deniliyor. Tam da öyle! Balıklar evlenebilir, çocuk sahibi olabilir, aşka yelken açabilir, istedikleri seyahate çıkabilir. Sabırlı olmalı ve kendilerini kısıtlayan, hızlarını kesen herkese ve her şeye yol vermeliler. Belirledikleri hedefe ulaşmaları kesin görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement