Anasayfa / ASTROLOJİ / MART 2023 BURÇ YORUMLARI

MART 2023 BURÇ YORUMLARI

Astrolog: Ömer TAŞ

Koç Burcu
tutulmaların baş rolünde siz varsınız. Tutulmalar dönemine hazırlandığınızı unutmamalısınız. Bu süreç sizi strese sokacağı gibi çok büyük sevinçler de yaşatacak. Kadersel eşinizle tanışabilir ve yeni bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Size tavsiyemiz bu dönem ilişkilerde sağlam adımlar atmaya dikkat edin. Gökyüzü evlilik, nişan ve söz gibi güzel bir hediye ile kapınızda ancak unutmayın ki siz çabalamazsanız mutluluk ayağınıza gelmeyecektir. İlişkilerde sabırsızlık ile birlikte gelen öfkeyi kontrol altına almalısınız.

Boğa Burcu
Hayat şans konusunda yüzünüze gülüyor. ticari girişimleriniz, yeni projeleriniz ve toparlanmayı bekleyen eski işleriniz için elinizi attığınız adeta altın olacak. Ancak her şeyin barışçıl ilerleyeceğine dair inançlarınızı kenara bırakmalısınız. Siz iyi yürekli olabilirsiniz ama çevrenizde sınırlarınızı zorlayacak kişiler olacaktır. Bunlara sabır göstermek sizin için hiç zor değil, biliyoruz. Süreci zorlaştırmayın. Bu yaşadıklarınızın bir nedeni olduğunu unutmayın. Günü geldiğinde anlayacaksınız.

İkizler Burcu
para ve aşk konusunda çok şanslı olacağınız bir dönem olacak. Hayatınızın aşkını bulabilir, çok mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Yeni hedefler ve projelerle kazancınız artacak. Bereketli bir dönem yaşayacaksınız. Bu sene dikkat etmeniz gereken kararsızlığınızı törpülemek olacaktır. Çünkü aklınızdan geçenleri uygulamak için sizi oyalamaya başladığını hissedeceksiniz. Ayrıca Mars burcunuzda retro olacağı için yılın ilk döneminde kazalara ve iletişim krizlerine dikkat etmelisiniz.

Yengeç Burcu
Yengeç Burçları yaşam müjdeli size Adeta çalıştığınız yerde en önemli kişi olacaksınız ya da yeni bir iş ile adınızı altın harflerle yazdıracaksınız. Diğer yandan ilişkiler konusu krizlere açık. Kendinizi maddi dünyaya kaptırarak manevi yönünüzü görmezden gelmeye başladığınızı sezebilirsiniz. Bu demek oluyor ki iş ve çalışma hayatı ile gerçeklerden kaçıyorsunuz. Bu sene ilişkiler konusunda yeni bir yol çizmeniz için kadersel etkiler alacaksınız. Hem bazen gerçekleri görmek çok daha iyidir. Endişelenmeyin. Psikolojinizin iyiye gitmediğini hissederseniz yardım almanızda fayda olacaktır.

Aslan Burcu
aşk, kariyer konuları gündemde olacak. Bu etkiler sizlerin başını döndürecek kadar güzel olabilir. Ancak anın büyüsüne kapılıp hatalar yapmaya açık olacaksınız. Örneğin uzun zamandır hayal ettiğiniz bir birliktelik yaşarken ihmalkarlığınız nedeniyle iletişimde kopukluklar yaşanabilir. Bir anda birbirinizden uzaklaşabilirsiniz. Diğer yandan kariyerde çok şanslı olacaksınız ve bu dönem sağlığınıza da aynı özeni göstermeyi unutmayın.

Başak Burcu
Başak Burçları sizleri para evinizden etkisi altına alacak. Endişelenmeyin, bu bol bol kazanç sağlayacağınız, yatırım yapabileceğiniz ve para harcayabileceğiniz bir donem gereksiz harcamalar konusunda aşırıya kaçarsanız kötü sonuçları olabilir. Aman dikkat!

Terazi Burcu
Koç ve Terazi aksında gerçekleşecek. Bu sizin baş rolde olduğunuz bir aşk yaşayacağınızı gösteriyor. Ya evleneceksiniz ya da doğru insanı bulacaksınız, orası kesin. Ama neye dikkat etmelisiniz? Bu dönem hayattan beklentileriniz yüksek olacağı için hayal kırıklarına açıksınız. Beklentinizi düşürün. Unutmayın, hayal dahi edemeyeceğiniz mucizeler siz beklemediğiniz zaman gelir.

Akrep Burcu
Gündeminiz tutkular, aşk ve para! Bundan iyisi daha nasıl olabilir? Bu yıl paraya da aşka da doyacaksınız gibi görünüyor. Dikkat etmeniz gereken şey ise tutkularınızla hareket ederken hataya düşmemeniz. Olabildiğince mantığınızı da devrede tutmalısınız. Para konularında şanslı olacaksınız ancak yine doğru yatırımlar yapmak için zihin çalıştırmaya ihtiyacınız olabilir.

Yay Burcu
Aileden gelecek paralar mı dersiniz, yatırımlardan büyük kazançlar mı yoksa aşkta romantik zamanlar mı… Bu sene sizin için yok yok! Peki, dikkat etmeniz gereken şey nedir? Yay burçları spekülatif bilgilere kanmaya çok açıksınız. Adımlarınızı sağlam atmalı ve doğru zamanda doğru hamleyi yapmak için çaba göstermelisiniz. Bu sene düşünmeden hareket etmek size yaramayacak.

Oğlak Burcu
Yogun çalışmaya biraz ara verip aşkta mucizeler yaşadıkları bir yıl olacak. Evet, aşkta çok şanslı etkileriniz var, diğer yandan kazançlarınız da artıyor ama mükemmeliyetçi yanınızı biraz törpülemelisiniz. Daha fazlasını kazanmak için gecenizi gündüzünüzü işe verdiğinizde, sevgilinizle/eşinizle aranız açılabilir.biraz da eğlenceye zaman ayırmayı öğreneceğiniz bir döneme giriyorsunuz

Kova Burcu
rahat bir nefes alacağınız ve aşka zaman ayırmanız gereken bir dönem olacak. Neden mi böyle diyoruz? Satürn burcunuzdan çıkıyor ve Balık burcuna geçiyor. Uzun süredir ne para da ne de aşkta şansınız yoktu. Bu durum sizi heyecansız birisi haline dönüştürmüş olabilir. Şimdi yenilenme zamanı olacak. Bu sene kendinize zaman ayırın ve yatırım yapın. Aşk ilişkilerinde şanslısınız bu nedenle ilk adımı atabilirsiniz.

Balık Burcu
ilişkiler konusunda şanslı bir burç da siz olacaksınız. Aşk ve ilişkiler gündemde olacak. Güzel anılar biriktirebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Ancak Satürn sizin burcunuza geçiyor. Bu demek oluyor ki biraz tadınız kaçabilir. İşleriniz aksayabilir. Mutluluğunuz elinizden alınmış gibi hissedebilirsiniz. Satürn’ün sınavından geçen her burç sonunda bilgelik ile ödüllendirilir. Bu dönemi maneviyata ayırın, içinize yönelin ve psikolojinize iyi gelecek yöntemler bulun. Sınavlardan geçerseniz çok güzel ödüller alacağınızı unutmayın.

 

Yaşadığımız bu acı, çok derin Depremde hayatını kaybedenlere Allah tan rahmet diliyorum. Bu Dünya da görevi bitmemiş, sağ kalanlara ise güç sabır ve sağlık diliyorum. Ayrıca dayanışma içinde olup, tek yürek olan herkese kalpten teşekkür ediyorum.

Öncelikle gündemimiz deprem biz astrologlar Şunu belirtmeliyim ki, temel seviye astroloji eğitimi bile almış her astrolog deprem göstergelerini bilir. Bazı dönemlerde, deprem olasılığı daha çok yüksektir ama bunun gününü yerini ve zamanını tam olarak tahmin etmek çok zordur iyi tahminler için depreme yönelik harita çıkarmak gerekir.

Ülkemiz deprem ülkesi ve bunu bilerek kabullenerek tedbirimizi alarak yaşamımıza devam etmeliyiz.

Astroloji doğadan edebiyata birçok konuyu ele alır. Deprem zamanı Aslan burcundaki Uranüs eşlikli tutulmaya denk geldi. İşin içinde Uranüs olduğu zaman beklenmeyeni bekle deriz. Uranüs yine toprak elementi olan Boğa burcunda olduğu için toprak olaylarına sebebiyet verdi. Birde 29 derece pluto da toprak elementi olan oğlakta olunca.

2023 sadece deprem değil, doğal afetler için uyarı veriyor bize. denizler, sudan gelecek zararlar ve yağışları da anlatıyor bize. Su kıtlığını gösteriyor

Yanlız Mart ayı ortası dikkatli olmamızda fayda var. Harita Mart ayının ortasını işaret ediyor şiddetli yağmur ve sel olaylarını işaret ediyor
Çıkarılan Türkiye haritasında görünen.  İnsanların merak ettiği ve korkuya kapıldığı endiselendigi İstanbul depremi konusunda 3 ayrı depremin olacağı ama bu depremin yıkıcı olmayacağı çıkmakta bizler tedbirimizi almakla sorumluyuz

Advertisement