Anasayfa / ASTROLOJİ / EKİM 2020 BURÇ YORUMLARI

EKİM 2020 BURÇ YORUMLARI

Astrolog Ömer Taş

Koç

Sağlık sorunları ile veya bir ailenin veya mali yapının başka bir hoş olmayan durumunu çözmekle ilgili olabilirler.
farklı nesillerin temsilcileri arasındaki ilişkiler daha zor olacak ve anlaşmazlıklar belirsiz bir gelişme gösterecek.
Mesleki gelişiminiz için ilginç bir zaman olacak, çünkü şimdi sizin için yeni veya daha iyi bir fırsat doğacak. Profesyonel çevrenizdeki yeni insanlar, yeni müşteriler veya ortaklar yeni fikirler getirecek veya yeni bir çalışma biçimini tetikleyecektir.
Bir çocuk veya torunla ilgili planlarınızı düzenlemekte ve uygulamakta Zorluk çekebilirsiniz sonuçlar önemsiz olacaktır veya karmaşık sorunları çözmeniz gerekecektir.
Aile üyeleriniz arasında bir gerilim kaynağı olabilir. Almayı beklediğiniz parada bazı zorluklar veya gecikmeler olabilir.
kişisel bir drama veya sorun yaşayan bir gence (genç erkek veya kadın) yardım etme fırsatınız olacak.
Önemli haberleri veya bilgileri ertelemek bu ay oldukça can sıkıcı olabilir. Bu ne zaman olursa olsun almak daha fazla soru veya önemli kararlara ihtiyaç doğuracaktır.

Boğa

Size yakın (aynı toplulukta) yaşayan arkadaşlarınızla ilgili beklenmedik olaylar yaşayacaksınız. Bu ay boyunca beklenmedik durumlarda yeni tanıdıklar edinebileceksiniz.
Mali olarak size cömert geçecek, ancak bu mantıksız olmanız gerektiği anlamına gelmez. Bütçenizi iyi düzenleyin, normal gelirinizi göz önünde bulundurun ve fazladan paraya veya beklenmedik karlara güvenmeyin.
Bazılarınız başka bir şehirden veya ülkeden misafirleri ağırlayacak. Bu tür toplantılarla ilgili planlarınız veya beklentileriniz ne olursa olsun, sizin için olumlu ve ilginç bir şekilde gelişecektir.
Kendini zor bir durumda, kazada bulan veya bir dava ile ilgili sorunları olan (yasal taahhütler) sevilen birinin etrafında kaygı veya panik ortaya çıkabilir.
Bu ay boyunca, tüm bağlantılarınız ve tanıdıklarınız istenen yönde gelişmeyecektir. Bazen tatsız bir durumda veya tatsız, sinir bozucu, boyun eğmeyen insanlarla tanışmanız gerekecek.
Evinizdeki şeylere, evdeki sorunları çözerken, ev konforu için yeni şeyler satın alırken dikkatli olun. Başkalarının fikirlerini, profesyonellerin tavsiyelerini kolayca reddetmeyin ve gerçek ihtiyaçlarınızı dikkate almayın.
bir yalan, manipülasyon veya kurnazlıktan pek çok hoş olmayan sonuç ortaya çıkabilir.
Bazılarınız beklenmedik bir değişiklik, zor bir karar verme ihtiyacı ile ilgili korku veya güçlü anksiyete anları yaşayacak veya sevdiklerinizle ilgili bir dram yaşayacaksınız.

İkizler

Sizin için önemli olan sorunları çözmek için çok zaman ve enerji harcayacaksınız. Yıl sonuna kadar üç ay kaldı ve zamanın maliyetini çok iyi biliyorsun.
kendinizi iyi organize ederseniz, ayın sonunda kendinizi mutlu ve umutlu hissedecek bir şeyleriniz olacak.
Size verilecek herhangi bir teklif veya fırsat hakkında dikkatlice düşünün. Hayatınızdaki yeni şeylerden korkmayın. Başa çıkamayacağınız hiçbir şey yok, özellikle de yeterince iradeniz ve hırsınız varsa.
Çoğunuz bir mülk veya çiftlik ile ilgili planlara veya projelere dahil olacaksınız.
İşler yavaş olabilir, ancak başarı önünüzde.
kariyerinizde veya işinizde sürprizler ortaya çıkacak ve hoş duygular yaratacak, önemli sonuçlar veya kazançlar elde edecek.
yeni iş görüşmeleri ve daha fazlası için bu ayın olumlu trendlerini kullanabilirsiniz.
Ailedeki çocuklar ve gençler, çevrelerinde hatalar veya diğer hoş olmayan durumlar ortaya çıkabileceğinden, en fazla ilgiye ihtiyaç duyacaktır. Ne yazık ki, bir ebeveyn olarak korumanız, tavsiyeniz veya yardımınız yeterli olmayacaktır.
vaatlerinizi ayarlamak zorunda kalacağınız biraz daha öngörülemeyen olaylar ortaya çıkacaktır.
hoş olmayan insanlarla tanışmak zorunda kalacak veya hoş olmayan bir durumda kurumların (iş dünyası) temsilcileriyle temas kuracaklar.

Yengeç

Sağlığınıza veya akraba çevrenizdeki bir kişinin sağlığına dikkat etmeniz gerekecektir. Bakım muhtemelen yaşadığınız evde olacak veya genellikle evde tedavi ile ilgili olacaktır.
Bu ay seyahat ediyorsanız, belgelere ve paraya dikkat edin. Mümkünse peşin ödeme yapmayın, beklenmedik sürprizlerin sizi hazırlıksız bulmasına da izin vermeyin.
Kişisel bir araba ile ilgili sorunlar olabilir ve bu sorunları çözmek için para harcamak gerekir.
Bu ayki bir çatışma kısa sürecek, ancak hakaretler, suçlamalar ve hatta bazı durumlarda tehditler ile çok duygusal olacak.
Aşk hayatınız sıkıcı olmayacak ama istediğiniz gibi olmayacak. Bir şekilde daha fazlasını elde etmek, daha ilginç şeyler deneyimlemek isteyeceksiniz. İlişkinize ne kadar gerçekçi bakarsanız, o kadar az olumsuz duygu biriktirirsiniz.
ailenizde olacak bazı iyi olaylar, finansal gelir veya aile şirketlerinden elde edilen kâr ve diğerleri ile ilgili olacaktır.
Akraba veya arkadaş çevrenizde Ekim ayında bir nişan veya düğün mümkündür.
Bazılarınızın daha genç ve daha aktif bir kişinin yardımına ihtiyacı olacak bir baba veya büyükbabaya bakmanız bir kadınla ilgili kötü haberler karşısında şaşıracaklar

Aslan

Bazı yeni fikirlerin ve planların gerçekleştirilmesini taahhüt edebilirsiniz. Şimdiye kadar hazırladığınız şey bu olacak. Ekim, hazırlık zamanı değil, şimdiye kadar elde edilenleri gerçekleştirme veya sürdürme zamanıdır.
yakın arkadaşınız olabilecek bir kadının aşk hayatındaki beklenti olaylarını takip edeceksiniz.
sorunları olan veya çözmesi zor olan arkadaşlarınıza veya akrabalarınıza yardım etme fırsatınız olacak. Muhtemelen doğru tavsiyede bulunacak, doğru yönü işaret edecek doğru kişi olacaksınız.
beklenmedik olayların bu ay sizi şaşırtması pek olası değil. Aksine, gerekli değişikliklerle ilgili bazı süreçleri hızlandıracaklardır.
Bir ev veya mülkle ilgili bir davaya karışırsanız, bu, gelişimi için uygun bir ay olacaktır.
Tanıdığınız bir kişinin ciddi bir sağlık sorunu ile ilgili haberler sizi üzecektir. Maalesef, bu kişi muhtemelen başka bir yerde yaşıyor ve kişileriniz yalnızca çevrimiçi veya telefonla olacak.
İşinize gelince, bu ay daha gergin olacaksınız, özellikle finans alanında çalışıyorsanız veya işiniz parayla ilgiliyse.
çoğu yeni bir ilişki başlatacak veya zaten kurulmuş olan ilişkilerin daha ciddi bir şekilde bağlanmasına doğru bir gelişme olacak.
bir çocuk veya torunla ilgili önemli olayların gelişmesini bekleyeceklerdir.

Başak

Çeşitli zorlukların veya başarısızlıkların bir stoacı döneminden sonra hakkınız olan farklı neşe nedenleriniz olacak. Stabilize etme veya başarıya ulaşma şansı verilecek.
Önünüzde, hayatınız için önemli olacak bir değişimin gerçekleşmesi için elverişli bir ay var.
Ekim, niteliği ne olursa olsun bir davanın gelişmesi için hayırlı bir ay olacaktır.
Bununla birlikte, ailenizden biriyle bir ilgisi olan para konusunda hayal kırıklığına uğrayabilir veya aldatılmış olabilirsiniz.
Bu ay boyunca, uygulama için ön planların ve görevlerin organize edilmesi size pek yardımcı olmayacaktır, bu da bunları yapmamanız gerektiği anlamına gelmez. Her zaman sürpriz faktörü aklınızda bulundurun.
mesleki ve ticari ilişkilerinizin gelişmesi için uygun bir dönem olacaktır. Eylemlerinizde büyük bir hırs ve tutarlılık ile başarıya ulaşabileceksiniz
akrabanız olan veya ailenizle bir bağlantısı olan biriyle ilgili zor bir olay yaşayacaksınız.
evlilik ilişkileri karmaşık olabilir. Bu, esas olarak istikrarsız, sorunlu sorunları olan veya son aylarda çok fazla strese maruz kalan kişileri etkileyecektir. İlişkinizdeki yeni bir kriz, evliliğinizin geleceğini sorgulayabilir.
yeni koşullar nedeniyle verdiğiniz sözlerden birinden vazgeçeceksiniz.
İşyerinizdeki her türlü maddi veya fikri hırsızlığa karşı dikkatli olun.
Ekim ayında, çoğu duygu ve ruh haliyle ilişkili olarak evde kişisel veya aile mali durumlarını dengelemek ve organize etmek, ev rahatlığı için veya kış sezonu için önemli şeyler satın almak için uygun bir zamana sahip olacaklar.

Terazi

beklentilerinizin yüksek olduğu bir konuşma veya toplantıyla hayal kırıklığına uğrayacaksınız.
Genel olarak, bu ay sizin için yeni fırsatların ortaya çıkacağı güçlü bir dönem olacak. Bunların gerçekleşmesi size, ön hazırlığınıza ve eyleme yönelik tutumunuza bağlı olacaktır. Bunları fark edecek kadar şanslı olabilirsin ama sadece buna güvenmemelisin.
Bu ay tanıdığınız bir kız veya kadınla ilgili bazı hoş olmayan haberler alacaksınız.
Ekim ayında önemli bir destek bekleyebilirsiniz veya yeterli yaşam deneyimi olan veya size yardımcı olabileceği halihazırda kurulmuş bağlantıları olan bir kişiden yararlı tavsiyeler alacaksınız.
Bu ay boyunca bir çocuk veya genç için bir masraf yapmanız gerekecektir. Bunun nedeni eğitimle, sanat, müzik veya spor alanındaki bazı yeteneklerin gelişmesiyle ilgili olabileceği için kesinlikle iyi olacaktır.
Ekim ayında, zaten büyümüş, bekar çocuklarla veya torunlarla çeşitli mali işlere girmek mümkündür.
Miras alınan mülk veya işle ilgili taahhütlere sahip olacaklarınız, ancak ödünler pahasına çözülebilecek sorunlar yaşayacaklardır. Kendinizi olumsuz duygulara boğmayın, öfke veya çaresizliğin tezahürlerinden kaçının. Akıllıca düşün, akıllıca hareket et!
Aşk hayatınızda, geçtiğimiz aylarda çözülmemiş sorunlar sizi rahatsız etmeye ve sizi önemli kararlar almaya kışkırtmaya devam edecek. Yine de farklı adımları düşünmeye ve bunları çözmek için sakince ve açık bir şekilde konuşmanın yollarını aramaya meyilli olacaksınız.
İlişkinizde daha sert bir değişiklik ihtiyacının farkındasınız, ancak bunun için savaşmaya henüz hazır değilsiniz.
erkekler kiminle temasa geçtiklerine ve hangi toplantılara katıldıklarına dikkat etmelidir. Uygunsuz veya kötü şöhrete sahip kişilerle karşılaşabilirsiniz.
Kadınlar, bir işe veya iş umuduna son verecek bir haberle hayal kırıklığına uğrayacak.

Akrep

finansal nitelikteki akrabalarınızla tatsız bir çatışma yaşayacaksınız.
De meydana gelebilir. Genel olarak, bu ay boyunca işiniz para, satış, bir banka veya kredi kurumunda çalışıyorsanız dikkatli olun.
hırsla çabaladığınız, hayatınızda gelecekteki değişim hakkında daha fazla netliğe sahip olacağınız bir haber veya tekliften memnun kalacaksınız.
beklenmedik bir teklifi kabul etmekten korkmayın. Aynı zamanda sizin için olumlu bir değişikliğin temeli de olabilir. Şu anda size sunulanların gerçek potansiyelini göremeyebilirsiniz.
eviniz veya diğer mülk türüyle ilgili bir kazancın tadını çıkaracaksınız.
uygun bir hediye seçmenizi veya kendi evinizde bayram yemeği hazırlamanızı gerektiren çeşitli toplantılar olacak.
Başka bir şehirde, köyde veya ülkede akrabaları olanlarınız, kendileriyle ilgili kişilerin kişisel yıldız fallarına göre kişisel gelişim gösterecek gerilim durumları yaşayacaklar. Bu olaylar sizi duygusal olarak zorlayabilir, ancak büyük ayaklanmalarla ilişkilendirilmeleri olası değildir.
Bu ay boyunca, yakın ve uzaktaki insanlarla dostane bağlantılarınız sayesinde faydalı bilgiler alacaksınız.
ciddi bir romantik ya da iş ilişkisine dönüşecek yeni bir arkadaşlığın temellerini atabilirsiniz.
bir kadınla ilgili bir toplantıya davet alacak. Genel olarak, Ekim ayında kadınlarla ciddi ve sorumlu olmanız gereken birkaç önemli toplantı veya görüşme yapacaksınız.
bir çocuk veya genç bir akraba ile ilgili, karakterleri, okuldaki veya halka açık yerlerde davranışları vb. İle ilgili endişeleri veya sorunları olacaktır.

Yay

Ekim ayında dikkatiniz ailenizdeki bir kişinin yaşamındaki eğitim, kariyer, yer değiştirme, seyahat, topluluk önünde konuşma ve daha fazlasıyla ilgili önemli olaylara odaklanacaktır.
Bu, benzer bir amacı veya planı olan kadınlar için gelecekteki annelikle ilgili tedavi veya tıbbi prosedürler için hayırlı bir ay olacaktır. Bazı durumlarda, bu başka bir şehre veya ülkeye seyahat etmekle ilgili olabilir.
Bu ay meslektaşlarınızın, arkadaşlarınızın, iş ortaklarınızın veya komşularınızın ailesinde bir çocuğunuz olacak.
mali işlerinizin arkadaşlarınız, akrabalarınız veya planınıza bağlı olan kişilerle olumlu gelişmesinden memnun kalacaksınız.
Bu ay boyunca, birçoğunuz akrabalığınızdan gelecek nakit akışına sevineceksiniz.
Ekim ayında yakın bir kadının sağlığına dikkat etmeniz gerekecek: büyükanne, anne veya başka bir (çoğunlukla bekar) akraba.
Bilmekte fayda var ki çeşitli nedenlerle veya bu ay gerçekleşecek olayların önemi nedeniyle, akraba çevrenizdeki kadınlarla iletişiminizin zor, duygusal ve hassas olacağını bilmekte fayda var.
Bu ay boyunca, sevdiklerinizden (büyük olasılıkla ailenizden) gelen bir ilgi hareketi veya bir armağan sizi hoş bir şekilde şaşırtabilir.
sizinle benzer ilgi alanları ve hedefleri olan ve ciddi rakipleriniz olabilecek kişilerle zorluk yaşayabilirsiniz.
Bu ay boyunca hoş olmayan bir olay veya tanıdığınız bir kişiyle ilgili haberlerden endişe duyacaksınız.
Sizin saflığınızdan veya dikkatinizin dağılmasından yararlanmak isteyen birinin ilgisini çekebileceğinden, kişisel bilgilerinizi ve belgelerinizi saklamak iyi olacaktır.
Yay burcu kadınların ciddi harcamaları veya daha düşük mali (yetersiz) geliri olacaktır. Bütçenizin her kuruşunu planlamanız gerekecektir.
Erkeklerin bir arkadaşına veya sevdiklerine hediye veya iyilik yapması gerekecektir.

Oğlak

ikiyüzlü bir yapıya sahip bir kadınla tatsız bir karşılaşma yaşarsınız. Bu kişi kesinlikle hedeflerine ulaşmak isteyecektir veya işinizde daha yüksek bir pozisyona ulaşmak için büyük hırslara sahip olacaktır (eğer bu iş yerinizde olursa).
Bu ay boyunca, yakınınız olan bir erkeğin sağlığı veya kişisel sorunları ile ilgili endişeler olacaktır. Beklenmedik durumlarda, ailedeki bir ev veya mülk sorununu çözmeyi taahhüt etmeniz gerekecektir.
Bu ay boyunca profesyonel işlerinizden özel beklentileriniz olmayacak. Böylece bir etkinlik sizi hoş bir şekilde şaşırtabilir.
başka bir şehirden veya ülkeden insanlarla yararlı ve gelecek vaat eden temaslarınız ve toplantılarınız olacak.
Bu ay boyunca, kişisel nedenlerle sık temas kurmadığınız bir akrabanızla ilişkinizi yeniden düşünmeniz iyi olacaktır.
Bu, özellikle neyle ilgili olursa olsun, mahkeme veya yasal davalar için elverişsiz bir ay olacaktır.
Bu ay boyunca, özellikle arkadaşlarınızla, eski sınıf arkadaşlarınızla, meslektaşlarınızla ve diğerleriyle ilginç toplantılar veya buluşmalar bekleyin.
birçoğu hizmet, ek iş ve daha fazlası için alacakları paradan memnun kalacak.
Bu romantizm, aşk veya flört ile ilgili seyahatler için hayırlı bir ay olacak.
Beklenmedik bir sürpriz yaşayacaksın veya bir yabancıdan bir iyilik alacaksın.
Bu ay boyunca, mali ilişkileri çözmek, para almak veya göndermek vb. İle ilgili taahhütleriniz olacak.
bir oğul, erkek kardeş, damadı veya ailelerinde başka bir erkekle acil ilişkilere girecek.
kiminle ilgili olursa olsun hilelerden kaçınmalıdır. Başkalarına verdiğiniz şeyi alacaksınız.

Kova

meslektaşınız olacak bir kişiyle kişisel veya mesleki zorluklar yaşayacaksınız.
Bu ay seyahat etmek daha fazla stres içerecek veya özel bir amacınız, seyahatle ilgili bir göreviniz olacak.
Sabrınızın olmaması ve diğer insanların konumlarını anlamaktaki isteksizliğiniz nedeniyle bu ay içinde çatışmalar daha kolay çıkacaktır.
Ekim ayında, genellikle daha iyi finansal fırsatlara sahip olacaksınız. Bu, iyi maaşınız, fazla mesai veya yarı zamanlı çalışma fırsatının ortaya çıkması sayesinde gerçekleşecektir. Paradan memnun olacaksın ama işin daha fazla olacak.
Bu ay boyunca, bir mali dava ile ilgili, çözümü sizin lehinize olacak bir haber veya belge alacaksınız.
kariyerinizde veya işinizde, fikrinizi gerçekleştirmenize veya daha iyi bir pozisyona terfi etmenize yardımcı olacak önemli bir yardım alacaksınız.
Bu ay boyunca ilginç biriyle beklenmedik bir tanıdık yaratacaksınız. Yakın zamanda tanıştığınız birinden bir toplantı veya yeniden birleşme daveti alacaksınız.
Ekim ayında, beklenmedik bir teklif veya bilgi, yıl sonuna kadar kişisel planlarınızı geliştirmenize çok yardımcı olabilir.
Birçoğu evde daha iyi konfor sağlayacak önemli bir kazanımın tadını çıkaracak.
birçok ciddi stresli durum yaşayacaktır. Amaçları, hayatınızda ciddi değişiklikler yapmanız için size baskı uygulamaktır.
işlerinin beklenmedik bir şekilde gelişmesine planlanandan farklı bir şekilde şaşıracaklar. Hiçbir koşulda bu size bir sorun beklentisi vermemelidir.

Balık

Evinizde yeni biriyle tanışacak, aileniz için önemli olan yeni insanlarla veya yeni komşularla tanışacaksınız. Çoğunuz evinizde bir veya iki gün kalacak misafirleri ağırlayacaksınız.
Bu ay, çocuklu bir çocuğun veya torunun seyahat, geziler ve daha fazlasıyla ilgili hayatındaki değişiklikler için uygun olacaktır.
Ekim ayında ailenizden biriyle ilgili doğru yorumlamanız önemli olacak ilginç ve tuhaf rüyalar görebileceksiniz.
Artık eski aşk deneyimlerini farklı bir şekilde değerlendirecek, onlardan aldığınız deneyimi veya faydayı fark edeceksiniz.
Ekim ayında, iyi para olayları bekleyebilirsiniz veya esas olarak işinizden daha yüksek mali gelir elde edersiniz. Ancak, bu ay kolay veya hızlı para ve kar yapmayın.
Ekim ayında hukuk davanızın başarılı bir şekilde gelişmesini bekleyebilirsiniz veya bir avukat, noter ve diğerleriyle (bu tür faaliyetlerde bulunanlarınız için) birlikte çalışırken.
Hayatınızda çoktan başlamış olan iyi bir gelişme ve değişim olacak. Senin iyiliğin için olacağını anladığın, vermen gereken önemli bir karar var.
Balık kadınları biriyle tanışmak veya ziyaret etmek için seyahat edebilir. Kendi evinizdeki konuklar hariç değildir. önemli aile meseleleriyle ilgili önemli bir olay veya deneyimin tadını çıkaracaklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir