Anasayfa / Genel / Zirvenin Yıldızları’ndan Kelebek Çocuklar’a tam destek

Zirvenin Yıldızları’ndan Kelebek Çocuklar’a tam destek

Elif Altınören önderliğinde kurulan Zirvenin Yıldızları oluşumu tarafından, tüm geliri Fulden Uras’ın kurduğu Kelebek Çocuklar yararına Brunch düzenledi.

Anatolya Otel’de düzenlenen ve Bursalıların büyük ilgi gösterdiği etkinlikte, etkinliği düzenleyen Elif Altınören (Elif Organizasyon), Şeyma Üskül ve Nilay Sezer örnek bir ev sahipliği yaptı. Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Zirvenin Yıldızları oluşumu kurucusu Elif Altınören, “Nadir rastlanan genetik bir cilt hastalığı olan, tıpta Epidermolysis Bullosa (EB) olarak bilinen, Kelebek hastası çocuklara destek sağlamak amacıyla bu kahvaltıyı düzenledik. Kahvaltımıza katılan tüm konuk ve sponsorlarımıza teşekkür ederiz’ dedi.

Kelebek Çocuklar Bursa temsilcisi Elif Aslan’ın da katıldığı organizasyonda çekilişle yüzlerce hediye dağıtıldı. Bursalı firmalın ağırlıkta destek verdiği organizasyonun geliri Kelebek Çocuklar adına Elif Arslan’a teslim edildi.

Kontrol et

HANDE YENER İLE 19 MAYIS COŞKUSU

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlediği ‘Gençlik Şenliği’ …

Advertisement