Anasayfa / Genel / Yakın Sanat Cafe kapılarını açtı
Yaren Sanat Cafe açılış

Yakın Sanat Cafe kapılarını açtı

Bursa’nın önemli girişimcilerinden iş insanı Hüseyin Yaşaroğlu, yine bir ilke imza atarak geri dönüşümü sanata çeviren ‘Yakın Sanat Cafe’yi Bursa’ya kazandırdı.

İzobursa A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı iş insanı Hüseyin Yaşaroğlu önemli bir projesini daha hayata geçirerek Bursa’ya nezih bir mekan kazandırdı. Geri dönüşüm konusunda tüm Bursa’ya örnek olacak olan Yakın Sanat Cafe dün düzenlenen törenle kapılarını açtı. İş, siyaset ve sanat camiasının bir araya geldiği açılış töreninde Yakın Sanat Cafe Bursalı sanatseverlerden tam not aldı.

3 YILLIK EMEK
Yakın Sanat Cafe’nin kurucusu iş insanı Hüseyin Yaşaroğlu açılışta yaptığı açıklamada; “Şuursuzca artan tüketim çılgınlığına dur demek ve geri dönüşümün değerini gösterebilmek adına 3 yıldır üzerinde çalıştığımız projeyi nihayete erdirdiğimiz için mutluyuz. Kafemizin neredeyse tamamı geri dönüşüm ile hayat buldu. Bu eserin ortaya çıkması için önemli bir emek harcandı. Bu konuda da özellikle Çetin Altan hocamız başta olmak üzere emeği geçen herkese ve bugün açılımızda bizleri yalnız bırakmayan değerli misafirlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

ÖZEL GÜNLERİNİZİN VAZGEÇİLMEZİ OLACAK
Nilüfer Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nda bin metrekarelik bir alanda faaliyet verecek olan Yakın Sanat Cafe, 7’den 70’e tüm Bursalıların da vazgeçilmezi olmaya aday. Aperatif mönüleriyle, soğuk ve sıcak içecek çeşitleri ile konuklarının damaklarında iz bırakacak olan kafe, aynı zamanda sanatın her alanına da ev sahipliği yapacak. Özel günleriniz içinde hizmet verecek olan Yakın Sanat Kafe, kolay ulaşımı ile de Bursalıların uğrak noktası olacak.

Kontrol et

OSMANGAZİ YENİ PARKLARLA GÜZELLEŞİYOR

Osmangazi Belediyesi, vatandaşlara nefes alabileceği, çocuklara ise gönüllerince eğlenebileceği alanlar sunak adına Yenibağlar Mahallesi’nde yeni …

Advertisement