Anasayfa / Genel / İpek Tanrıyar: 16 yaşından beri sizi kandırıyorum!
İpek Tanrıyar

İpek Tanrıyar: 16 yaşından beri sizi kandırıyorum!

Botoks yaptırmak ve annelik estetiği (mummy makeover) konusunda danışmak için Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ömer Mutlu’nun kapısını çalan ünlü sunucu ve oyuncu İpek Tanrıyar, bir süredir kendi haline bıraktığı beyaz saçlarıyla ilgili konuştu.

16 yaşından beri boyadığı saçının gerçek renginin beyaz olduğunu belirten İpek Tanrıyar, 40 yaşından sonra anne olmanın zorluklarını da anlattı. Artık hayat enerjisini oğluna ayırdığını belirten Tanrıyar, daha erken anne olmadığı için ise çok pişman.

“KUAFÖRDE HARCANAN ZAMANA YAZIK”

Ünlü manken, oyuncu ve sunucu İpek Tanrıyar, gerçekleştirdiği başarılı operasyonlarla adını duyuran Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ömer Mutlu’nun Bursa’daki kliniğini ziyaret etti. Güzelliğiyle yıllara meydan okumak için Dr. Mutlu’ya danışan Tanrıyar, botoks yaptırdı. Bir süredir beyaz saçlarına dokunmayan ünlü sunucu, “Bu görüntüm nedeniyle kendini bıraktı, dünyadan bıktı gibi haberler çıkıyor. Oysa ben 16 yaşından beri sizi kandırıyordum. O yaştan beri saçımı boyuyordum. Ben artık kuaförde harcanan vakitlere üzülüyorum. Kadınlar kuaförde harcadığı zamanı kendilerini geliştirmeye harcasalardı şimdi dünyayı kadınlar yönetiyor olurdu” dedi.

“KEŞKE DAHA ÖNCE ANNE OLSAYDIM”

İki yaşındaki oğlu Aras’le annelik duygusunu tadan İpek Tanrıyar, en büyük pişmanlığını da açıkladı. 40 yaşından sonra anne olunca enerjisinin buna yetmediğini belirten Tanrıyar, “Çocuktan sonra artık enerjimi çok tutumlu kullanmaya başladım. Keşke 20 yaşında anne olsaydım da ona yetişebilseydim” dedi. Öte yandan Op. Dr. Ömer Mutlu’ya annelik estetiği (mummy makeover) konusunda da danışan Tanrıyar, Dr. Mutlu’dan aldığı cevapla rahat bir nefes aldı. Hamilelik sonrası uygulanan annelik estetiğinde karın germe, liposuction ve meme estetiği yapıldığını hatırlatan Dr. Mutlu, ünlü güzel bunlara ihtiyacının olmadığını dile getirdi.

DR. ÖMER MUTLU’DAN ÖVGÜ

Kendisine muayene olan İpek Tanrıyar’a acil bir müdahale gerekmediğini ileten Op. Dr. Ömer Mutlu, ünlü sunucuyu çok mutlu etti. Küçük müdahalelerle Tanrıyar’ın daha uzun yıllar güzelliğinden bir şey kaybetmeyeceğine olan inancını paylaşan Mutlu, “Bana göre kadınların doğallığını korumaları çok önemli. Her zaman büyük ve önemli operasyonlara gerek yok. Küçük dokunuşlarla da güzel olmak mümkün” ifadelerini kullandı.

Kontrol et

İZNİK’TE 4.MAVİYEMİŞ FESTİVALİ BAŞLIYOR

İznik Belediyesi’nin ev sahipliğinde 4. kez düzenlenecek Maviyemiş Festivali bu yıl 14 Temmuz 2024 Pazar …

Advertisement