Anasayfa / ASTROLOJİ / ŞUBAT 2020 BURÇ YORUMLARI

ŞUBAT 2020 BURÇ YORUMLARI

Astrolog Ömer Taş

KOÇ

Bu hafta yakın çevreniz ve Arkadaşlarınız ile olan ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz, görmedikleriniz ile görüşme fırsatları yakalayabilir daha sosyal bir döneme girebilirsiniz. Sosyal medya ve online platformlardaki çevreniz ile ilgili gelişmeler yaşayabilir, yeni platformlara katılabilir, yeni gruplara davet edilebilirsiniz.

BOĞA

Bu hafta iş konularını aktive eden ay geldi. Kariyer ve iş hayatınız ile ilgili gelişmeler ve neticelere açık bir döneme giriyorsunuz. Toplum önündeki duruşunuz ve sorumluluklarınız ile ilgili farkındalıklar kazanabilir bu konuyu canlandıracak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aileniz ile görüşmek ve zaman geçirmek için daha fazla zamanınız olacak.

İKİZLER

Bu hafta eğitim hayatınızı canlandırabilir. Seyahat etme fırsatınız olacaktır güzel fırsatlar yakalayacağınız bir haftaya giriyorsunuz. Evli iseniz eşinizin akrabaları ile görüşmeler ve buluşmalar artabilir. İlişkide olduğunuz kişinin yakın çevresi ve kardeşleri ile tanışabilirsiniz. Eğitim almak için güzel bir hafta, kendinize bir şeyler katacaksınız

YENGEÇ

Bu hafta ile başlayan dönemde, değişime olan dirençlerinizi görebilirsiniz. Kriz diye tabir ettiğiniz durumlar aslında değişmeyi kabul etmediğiniz ve akışa direndiğiniz yerler olabilir. Eşinizin geliri, ortak hesaplar, miras, nafaka gibi gündemleri olanların bunlara cevaplar alabileceği, bu konularda gelişmeler olabilecek zamanlar…

ASLAN

Aslan burçları bu hafta ile başlayan dönemde ilişki ve evlilikleri ile ilgili farkındalık kazanacak, bu alanda gelişmelere açık olacaklar. Hukuki süreçlerine cevap bulacakları, bekledikleri sonuçların geleceği zamanlar olabilir. Rakipleriniz ile olan ilişkiniz gündeme gelebilir.

BAŞAK

Çalışma hayatınızın ve çalışma koşullarınızın üstünde güneş açarken bu konular etkinleşebilir. Yeni işlere kapı açabilir, yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Beraber çalıştığınız iş arkadaşlarınız ya da altınızda size çalışan kimseler ile ilgili konular ve gündemler oluşabilir. Sağlık ile ilgili yeni rutin ve alışkanlıklar kazanabilirsiniz.

TERAZİ

Terazi burçlarının aşk ve çocuklar hayat alanına ışık tutacak olan güneş, bir ay boyunca bu konularda gelişmeler ve farkındalıklar yaşatacaktır. Çocuklarınız ile ilgili konuları yönetmek ve onların ihtiyaçlarına daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızı canlandıracak olan bu geçiş, yalnız iseniz size yeni tanışmalar ve karşılaşmalar yaşatabilir.

AKREP

Ev, yaşam alanı ve aile ile ilgili hayat alanınıza ışık tutacak olan Güneş, bir ay kadar bir süre bu konularda gelişmeler sunabilir. Ev değişikliği, yaşam alanında tadilat ve yenilenme gibi konu ve gündemleriniz olabilir. Aileniz ile ilgili konulara daha fazla odaklanmanız gerekebilir.

YAY

Kardeş, kuzen gibi yakın akrabalarınız ve iletişim konularınız ile ilgili bir alana ışık tutacak olan Güneş bu konularda canlanmalar ve gelişmeler sunabilir. Seyahat edebilir, akrabalarınızı ziyaret edebilirsiniz. Kardeşlerinizle daha fazla görüşebilirsiniz. Bu ay mail ve yazışma trafiği artabilir.

OĞLAK

Oğlak burçlarının ekonomi ve kazanç hanelerini canlandıran, ışık tutan Güneş bu ay bu konu ve gündemlerinizde gelişmeler yaşatabilir. Öz-değer ve öz-sevginizi de arttıracak olan bu geçiş, yılın ekonomik anlamda en şanslı ayını sunabilir. İleride gelir getirecek yeni işlerin tohumları atılabilir.

KOVA

Gökyüzü bu hafta başlayan geçiş ile bir ay boyunca Kova burçlarını gösteriyor. Kendinizi ön plana alıp, kendi merkezinizde kalabileceğiniz bir zaman dilimi. İlişki konuları da gündeminizde olacaktır, bu süreçte ilişkinizdeki pürüzlerle karşılaşabilir, bu konuları yönetmek isteyebilirsiniz.

BALIK

Yılın bu haftası ile başlayan süreçte bir ay boyunca Balık burçları biraz pasif kalmak, kendi içlerine dönmek isteyecekler. İç sesinizi daha fazla dinlemek isteyeceğiniz bir dönem olacak. Sağlık anlamında biraz hassas ve kırılgan olabilirsiniz, dinlenmeye ihtiyacınız var. İş yoğunluğu artabilir fakat kendinize zaman ayırmayıp işe fazla takılırsanız güçsüz düşebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement