Anasayfa / ASTROLOJİ / 15 – 31 MART 2020 BURÇ YORUMLARI

15 – 31 MART 2020 BURÇ YORUMLARI

Astrolog Ömer Taş

Koç

Sevgili koç burçları bu hafta Enerjinizin yükseldiği bir hafta sizi bekliyor. Olumlu haberler alabilirsiniz. Hem yakın zaman için hem de gelecekle ilgili seyahat planları yapabilirsiniz. Yaşayacağınız bu pozitiflik gerek eğitim hayatınızda gerek proje ve işlerinizde size destek olabilir. Şans sizden yana bu fırsatları iyi değerlendirin.

Boğa

Sevgili boğa burçları bu hafta gündeminizde sağlık durumunuzun iyiye gittiğini görebilirsiniz. Psikolojik olarak da rahatlıyorsunuz. Artık geçmişi tamamen silip, önünüze bakmabız gerekiyor yeni bir yol çizip yeni proje yeni çevrelere açılma zamanı gelmiştir şansınız yaver gidecek.

İkizler

Sevgili ikizler burcu bu hafta evliliğiniz ve ilişkiniz ile ilgili konular bu haftaki önceliğiniz olabilir. Ay ve Kiron arasındaki güzel açıyla partnerinizle geçmişte yaşadığınız problemlerin üstüne bir çizik atabilir, duygusal yaralarınızı sarabilirsiniz. Ve mükemmel bir hafta yaşayabilirsiniz.

Yengeç

Sevgili yengeç burçları gündeminiz çalışma ve iş yerindeki ikili ilişkiler. Bu hafta çalıştığınız kişilerle olan ilişkileriniz gündemde olabilir. Ve bu hafta sağlık problemlerinizin düzeldiğini hissedeceğiniz bir hafta da olduğunuzu gösteriyor.

Aslan

Sevgili aslan burçları aşk hayatınızda şansınızın açıldığı bir haftadasınız. Eğer ki bir adım atmak isteyenler varsa bu hafta tercih edebilir. İlişkisinde yapıcı etkiyle aralarındaki kırgınlıkları giderip tüm sorunları ortadan kaldıracağınız güzel bir hafta görünüyor.

Başak

Sevgili başak burçları haftaya başladığınızda aileniz ve eviniz sizler için ön planda olabilir. Aile bireylerinin sağlık problemleriyle ilgili güzel haberler alabilirisiniz. ailecek kenetleneceğiniz, sorunlarınızı çözeceğiniz bir döneme girdiğinizi gösteriyor. Bu hafta iş aile ve ikili ilişkilerdeki sorunlarınızı çabucak çözdüğünüz bir hafta olacak.

Terazi

Sevgili terazi burçları bu hafta iletişim yönünüzün ön planda olduğu bir haftadasınız. Burcunuzun güzel etkisiyle geçmişte aldığınız yaraları bugün tatlı dilinizle çözebileceğiniz görünüyor
Tatlı dil ve empatinizle sorunları alt edeceksiniz.

Akrep

Sevgili alkrep burçlar haftanın ilk ışıklarında kararsız olabilirsiniz boşlukta olacak. bu hafta sizlerin gelirinizle ilgili konuları gündeme getirebilir. Ay ve Kiron arasındaki olumlu etkiyle beraber geçmişte aldığınız maddi yaraları kapatacak paraların elinize geçmesiyle rahat bir nefes alabilirsiniz. Bu hafta geçmiş tecrübelerinizden yararlana bilirsiniz.

Yay

Sevgili yay burçları bu hafta Ay hareketini Yay burcunda devam ettiriyor. Enerjinizin arttığı, yüzünüzün güldüğü bir haftada olacaksınız. Karamsarlık yok aksine umutla dolacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Mutlulk şans aşk bu hafta sizden yana.

Oğlak

Sevgili oğlak burçları bu hafta sağlığınızı ön plana çıkartabilir. Eğer rahatsızlık hissede bilirsiniz kendinizi ihmal etmemelisiniz Ay ve Kiron arasındaki uyumlu görünümle iyileşme sürecine girebilirsiniz. Psikolojik olarak da karamsar olmak yerine kendinizi daha iyimser hissedebilirsiniz.

Kova

Bu hafta Ay boşlukta olacak. Ve hareketini Yay burcunda sürdürecek. Bu hafta şansınızın açık olduğu bir zaman dilimindesiniz. Beklentinizden daha iyi gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ay-Kiron arasındaki açı da sizleri geçmişte üzen olayların yerini artık mutlu edecek durumların alacağını gösteriyor.

Balık

Sevgili balık burçları haftaya boşluktaymışsınız gibi başlaya bilirsiniz Sonrasında ise Kariyer hayatınızı ve geleceğinizi ilgilendiren konular önceliğiniz olabilir. iş hayatınızda geçmişte yaşadığınız problemleri bugün itibariyle pozitife çevirebilirsiniz. Her şey sizin elinizde sağlıklı huzur dolu haftalar diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement