Anasayfa / Genel / GÖKHAN DİNÇER’DEN MUDANYA’YI PARLATACAK PROJELER

GÖKHAN DİNÇER’DEN MUDANYA’YI PARLATACAK PROJELER

Cumhur ittifakı AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Gökhan Dinçer projelerini açıkladı.
Cumhur ittifakı AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Gökhan Dinçer, Türkiye yerel seçimlerine sayılı günler kala Montania Otel’de Proje Lansman Toplantısı düzenledi. Güçlü şehir, şehrinde hiçbir kriz veya riske maruz kalmayan değil; her ne sebeple olursa olsun beklenmedilk biçimde ortaya çıkan durumlar karşısında hazırlıklı olan ve rasyonel çözümler üretebilen şehirdir. Yönetim şeklimiz ve yönetim binamızla kolay ulaşılabilir, güvenli, kaliteli ve hızlı çözümler üreten projelerimizi hazrlarken Mudanyalı komşularımızın istek ve talepleri doğrultusunda “Birlikte Yönetim, Birlikte Yönetelim” mottosuyla yola çıkan bir belediyecilik anlayışıyla Mudanyamızı daha ileri bir noktaya taşıyacağız, 2 sene içerisinde belediye binamızı bitireceğiz.
HÜKÜMET KONAĞI
Depreme ve afete karşı hazırlıkla hemen bu anlamdaki çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Mevcut belediyenin ruhsat vermemesi kaynaklı Hükümet Konağı’mız yok. Bunu da 2 sene içerisinde hayata geçireceğiz. Mudanya’nın tek ulaşım güzergahı var. Çevre yolumuzu hükümetimizin desteğiyle genişleterek Mudanya halkımıza kolaylık sağlayacağız. Trafikle alakalı rahatlamış olacaklar. Mudanya’da Mudanyaspor var. Hiçbir tesisi yok. Gençlik ve Spor Bakanı’mız sözünü verdi, 3 sene içerisinde Yaşayan Stadyum adı altında inşa edip açacağız. Denizcilik Lisesi ve Denizcilik Meslek Yüksek Okulu açacağız ve sahil bandımıza sahil düzenlemeleri ve yürüyüş yolları yapacağız.
CEM EVİ VE KÜLTÜR SANAT MERKEZİ
Emekli Yaşam Merkezi sunacağız. Girit Mübadele Evi’ni hemen açacağız. Mudanya’mıza Alevi vatandaşlar için bir Cem Evi hayata geçireceğiz. Kültür sanat merkezimizi hayata geçireceğiz. Kısaca projelerinden bahseden AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Gökhan Dinçer, su sporları merkezleri, kadın üreticilere kırsalda aktif rol oynayan gençlere, hava deposuna ve tarihi eserlerin yeniden doğmasına kadar bir çok hizmetin sözünü verdiğini belirtti.
“GÖKHAN DİNÇER SİZİN YANINIZDAN HİÇ AYRILMAYACAK”
Bursa Milletvekili Mustafa Varank, “Bir belediye başkanının proje tanıtım toplantısı nasıl olur, onun en güzel örneklerinden birini izledik. Bu devlete hizmetleriyle yakinen tanıdığımız, mesai arkadaşlığı yaptığımız için biliyorum. Dışişleri Bakanımıza hoş geldiniz diyorum. Bakanımız alelade bir toplantı için gelmedi. Gökhan Dinçer kardeşimiz sayesinde geldi. Allah’ın izniyle, siz değerli arkadaşlarımız ona destek verirse, güç ve kabiliyetlerini Mudanya’nın gelişmesi için kullanacak. Onun bu dinamiğiyle Mudanya çok farklı olacak. Bizim belediye anlayışımız hizmet siyasetine dayanıyor. Hangi sözü verdiysek hangilerini yerine getirdik, yavaş kaldık bunları bütün içtenlikle kamu oyuyla paylaşıyoruz. Belediyecilik dediğiniz şehrinize hizmet etmek demektir. Bize rakip olduğunu iddia edenlerin böyle anlayışı olmadı. Onlar sadece algı yönetmeye talip oldular. Telefon ettiğinizde karşınıza çıkan bir belediye başkanı yoktu fakat Gökhan Dinçer bunu yapar. Hükümetteki bütün arkadaşlarımız bu işin takipçisi olacak. Gökhan Dinçer öyle bir belediye başkanı olacak ki hiç sizin yanınızdan ayrılmayacak, halk günleri yapacak” açıklamalarıyla Gökhan Dinçer’e destek istedi.
“GÖKHAN DİNÇER MUDANYA’YA HİZMET AZMİYLE DOLU”
Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, herkesi selamlayarak sözlerine başladı. Fidan, “Bugün gerçekten konuşmamın başında şunu ifade etmek istiyorum, demokrasinin ne kadar önemli bir şey olduğuna Gökhan kardeşim sunum yaparken bir kez daha şahit oldum. Kendisi Mudanya’ya hizmet azmiyle dolu, var gücüyle çalışan, kendi projelerini anlatan bir kardeşimiz. Bu ortamda kendisinin dinamizmi ve enerjisi her şeyin ötesinde. İnşallah o verdiği sözlerde duracak, siz de onu seçeceksiniz. Değerli kardeşlerim, bildiğiniz gibi Bursa ziyaretin vesilesiyle sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Mudanya, tarihimiz açısından çok önemli bir yere sahip” şeklinde konuştu.
“YENİ DÖNEMLERE YELKEN AÇAN BİR ÜLKEYİZ”
Fidan, “Şehitlerimizden, gazilerimizden aldığımız emaneti daha yukarı taşımanın gayreti içerisindeyiz. Türkiyemiz, gerektiğinde oyun kuran, bozan bir siyasi duruş sergiliyor. Bir ülkenin kahramanları hep vardı. Askerinden öğretmenine hayatın her alanından kahramanlar çıkarmıştır. Güçlükleri geride bırakılıp yeni dönemlere yelken açan bir milletiz. Cumhurbaşkanımız liderliğinde güçlü Türkiye, uluslararası önemli bir aktöre dönüşmüştür. Cumhurbaşkanımızın gece gündüz nasıl çalıştığına şahitlik etmiş biriyim. Terörle mücadelede eşi benzeri görülmeniş başarılara imza attık. Savunma sanayi oranını artırdık. Milletimizin teveccühü ile hayata geçirdiğimiz politikalarla her alanda çıtayı yükselterek yepyeni bir çığır açtık” açıklamalarında bulundu.
“ÜLKEMİZ ÜZERİNDE OYNANAN OYUNLARI BOŞA ÇIKARDIK”
Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, “Mevcut sistem Gazze’de ifşa olmuştur. Bu sistem küresel sistemdeki eşitsizlikleri daha da güçlendiriyor. Terör örgütleri ve diğer unsurları kullanmaya devam ediyorlar. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları Cumhurbaşkanımız sayesinde boşa çıkardık. Ülkemizde Son 21 yılda kaydedilen ilerleme apaçık ortadadır. Terör örgütlerini sınırlarımızdan temizleme çabamız devam ediyor. Iraklı kardeşlerimizle işbirliği ve koordinasyon toplantılarımız devam edecek” şeklinde açıklamalarda bulundu.

 

Kontrol et

BÜYÜKŞEHİR MECLİSİ’NDE SÖZ HAKKI ÇOCUKLARIN

Bursa Kent Konseyi Çocuk Meclisi öncülüğünde 17 ilçeden gelen çocuklar, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in …