Anasayfa / Genel / Yıldızlar Bursa’da buluştu!

Yıldızlar Bursa’da buluştu!

Gülden Karaböcek, Ömür Gedik ve Tayfun’un Jolly Joker Bursa’da gerçekleşen  “Yıldızların Altında Yeşilçam & Hollywood & Bollywood Film Gibi Şarkılar” konseptli konserleri yoğun ilgi ile karşılandı. Üç nesli bir araya getiren konsere gençler kadar orta yaşlılarda büyük ilgi gösterdi.

Behtiye Kaya Kayıhan

Tayfun 90’ların unutulmaz şarkısı “Hadi Yine iyisin” ile konseri başlatarak gecenin fitilini ateşledi. Ömür Gedik ile yaptıkları düet “Yıldızların Altında” şarkısıyla birlikte sahneye Ömür Gedik de çıkarak ikili muhteşem bir düet seslendirdi.

Gedik’in filmlerle ünlenen şarkılara yer verdiği playlist’i çok beğenildi. Film kareleri eşliğinde söylediği şarkılar ile adeta Bursalılar’ı büyüledi.

Son olarak sahne alan Gülden Karaböcek büyük bir ilgiyle karşılandı. En sevilen şarkılarını art arda seslendiren usta sanatçı sahne duruşu ve sesiyle büyük alkış topladı.

Karaböcek’in sahnesi biter bitmez Tayfun ve Ömür Gedik de sahneye çıkarak üçlü bir düet ile “Sürünüyorum”u okudular. Bu unutulmaz geceden objektiflerimize takılan renkli karelerden en dikkat çekeni ise sahnede yapılan evlilik teklifi oldu. Eray Vardar’ın kız arkadaşı Arzu Gök’e yaptığı evlilik teklifi duygusal anların yaşanmasına neden oldu.

 

Kontrol et

HANDE YENER İLE 19 MAYIS COŞKUSU

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlediği ‘Gençlik Şenliği’ …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement