Anasayfa / Genel / BURSA’DA OTİZME FARKINDALIK GECESİ DÜZENLENDİ

BURSA’DA OTİZME FARKINDALIK GECESİ DÜZENLENDİ

Bursa Otizm Derneği, Proje Yürütücüsü Şeyma Üskül yöneticiliğinde Kasım’da Aşk Başkadır temalı sosyal sorumluluk projesine imza attı. Geçtiğimiz Pazar gecesi Otantik Otel ana sponsorluğunda düzenlenen geceye, Bursa’nın başarılı iş kadınları ve hayırseverler katıldı.

Furkan Aydın’ın sunumuyla gerçekleşen gecede konuşan Bursa Otizm Derneği Başkanı Emel Kanberoğlu otizme farkındalık mesajı verdi. Gecede Proje Yürütücüsü Şeyma Üskül Yılın En Yardımsever Kadını Ödülü’ne layık görüldü. Gecenin ana sponsorlarından Furpa Marketler Zinciri Başkanı Fuat Alparslan’a ve Cihangir Adventure Park Nesrin Parlak’a Türkiye’nin ünlü yazarlarından Semanurperim’e ,gecenin en özel görüntülerini çeken Bahar Çatık’a, Abdullah Beyaztaş’a Şevval Aydın ve gecenin ödüllü pasta sponsoru Sibel Hatun’a, basın desteği sağlayan Sibel Kavçin’e günün anısına plaket takdim edildi. Gecede, Bahtiyar Özdemir ve Gölge Rayan sahne alırken Dj kabininde Hüseyin Çelik davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı. Program perküsyon sanatçısı Doğan Can Özmen’in eşsiz sahne şovunun ardından fotoğraf çekimi ile son buldu.

Kontrol et

OSMANGAZİ YENİ PARKLARLA GÜZELLEŞİYOR

Osmangazi Belediyesi, vatandaşlara nefes alabileceği, çocuklara ise gönüllerince eğlenebileceği alanlar sunak adına Yenibağlar Mahallesi’nde yeni …

Advertisement