Anasayfa / Genel / Bursa’nın güçlü kadınları el ele verdi

Bursa’nın güçlü kadınları el ele verdi

Özel Neş’e Erberk Anaokulu Kurucusu Neşe Erberk Anadolu İncisi Kültür ve Sanat Derneği’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Erberk, ziyarette Başkan Özden Ermutlu’ya başarılar dileyerek “Bursa için yola çıkan tüm gönüldaşların bugün itibariyle buluşacağı tek çatı Anadolu İncisi Kültür ve Sanat Derneği olacaktır. Sayın Özden Ermutlu ve ekibine bu yolda hem başarılar diliyorum hem de destekçisi olacağımızın sözünü veriyorum” dedi.  Başkan Ermutlu ise “Eğitim alanında tüm Türkiye’de önemli işlere imza atmış Bursa’nın güçlü kadınlarına önemli bir rol model olan sayın Neşe Erberk hanıma destekleri için teşekkür ediyorum” dedi.

ORTAK NOKTA BURSA SEVDASI

Ziyaret sonrasında Yeşilin İncileri Derneği’ne geçen Erberk’e Anadolu İncisi Kültür ve Sanat Derneği yönetimi de eşlik etti.  Adeta güç birliğinin sergilendiği ziyarette, eğitimden,  spora her alanda karşılıklı projeler konuşuldu.  Ziyarette Bursa’nın en önemli markası Bursaspor’un her zamankinden daha çok desteğe ihtiyaç duyduğunu belirten Başkan Özden Ermutlu, “Bursa denilince akla ilk gelen değerler arasında kuşkusuz ki Bursaspor var. Maalesef son yıllarda hayal kırıklıkları yaşadık. Ancak bugün her zamankinden daha çok takımımıza sahip çıkmak zorundayız. İnanıyoruzki en kısa sürede bu yaşanılan kötü günler geride kalacaktır. Bizler Bursa’nın bu alanda en önemli dinamiklerinden olan Yeşilin İncileri Derneği ile el ele ortak bir yolda yürümek istiyoruz. Çünkü sporda kadınlarımızın desteği çok farklı ve güçlü hissedilecektir. Bu alanda da kısa sürede çalışmalar yapmayı planlıyoruz” dedi.

 

Kontrol et

OSMANGAZİ YENİ PARKLARLA GÜZELLEŞİYOR

Osmangazi Belediyesi, vatandaşlara nefes alabileceği, çocuklara ise gönüllerince eğlenebileceği alanlar sunak adına Yenibağlar Mahallesi’nde yeni …

Advertisement