Anasayfa / Genel / “Emanetiniz, emanetimizdir”

“Emanetiniz, emanetimizdir”

Özel Neş’e Erberk Anaokulu 2022/2023 Eğitim Yılı’na törenle merhaba dedi. Okul Kurucusu Neşe Erberk törende velilere seslenerek, “Emanetiniz emanetimizdir” dedi.

Bursa’nın Türkiye’ye açılan markası Özel Neş’e Erberk Anaokulu 2022/23 Eğitim yılının startını görkemli bir törenle yaptı.  Törene velilerin yanı sıra Bursalı sevilen sanatçı Mehmet Çevik eşi Gizem Çevik ile birlikte katıldı. Yeni eğitim yılına yeniliklerle merhaba dediklerinin altını çizen  Özel Neş’e Erberk Eğitim Kurumları kurucusu Neşe Erberk, “Emanetiniz emanetimizdir” prensibi ile çıktığımız bu yolda çocuklarımızın eğitim hayatına doğru temeller üzerinde başlamasını sağlamak istiyoruz. Bunu siz değerli velilerimiz de desteği ve kaliteli eğitim kadromuzla başaracağımıza eminim. Tüm öğreclierimize yeni eğitim yılında başarılar diliyorum” dedi.  Kurucu Erberk’in ardından konuşmasının ardından Okul Genel Koordinatörü Hande Kurutaş tüm velileri yeni dönem hakkında bilgilendirdi.  Çocukların gelişimi için eğitim kadrosu kadar velilerin de önemli bir rol oynadığının altını çizen Kurutaş, “Bu iş kesinlikle bir ekip işidir. Eğitim ailede başlar okulda biçimlenir ve gelişir. Bu anlamda bizlere bu yolda adeta ışık olan tüm velilerimize de teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 

Kontrol et

OSMANGAZİ YENİ PARKLARLA GÜZELLEŞİYOR

Osmangazi Belediyesi, vatandaşlara nefes alabileceği, çocuklara ise gönüllerince eğlenebileceği alanlar sunak adına Yenibağlar Mahallesi’nde yeni …

Advertisement