Anasayfa / Genel / EN GÜZEL MERKEZ SU BEAUTY

EN GÜZEL MERKEZ SU BEAUTY

Sektörün parlayan yıldızı SU BEAUTY Güzellik Merkezi’nin FSM’de hizmet verecek olan salonu Elif Altınören’in sahibi olduğu Elif Organizasyon’un gerçekleştirdiği görkemli bir törenle kapılarını açtı.

Sektörde 10 yıllık tecrübesi ile fark yaratan SU BEAUTY Güzellik Merkezi’nin FSM’de hizmete giren salonu Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem tarafından açıldı. Çok sayıda seçkin konuğunda eşlik ettiği açılışta güzellik merkezinin donanımlı teçhizatı dikkat çekti.

KALİTELİ HİZMET KIRMIZI ÇİZGİMİZ ‘

Kaliteli ürün ve kaliteli hizmet’ mottosunu kendilerine ilke edindiklerini belirten SU BEAUTY Güzellik Merkezi sahibi Su Keskin açılış öncesi Sibel Kavçin’e özel açıklamalar yaptı. Keskin, “10 yıllık ilmek ilmek işlediğimiz bir başarı öyküsünün bugün açılışını yaptığımız merkezimizle taçlandırdık. Her zaman olduğu gibi bizler için en önemli unsur danışanlarımızın mutlu gelerek mutlu ayrılmalarını sağlamak. Bunun için de kaliteli hizmet ve kaliteli ürün bizim kırmızı çizgimizdir” dedi.

HİJYEN DENETMENİYİM

Bu işin önemli bir kısmının da hijyen olduğunu vurgulayan Keskin,”Bu sektörün en hassas olunması gereken konu kesinlikle hijyendir. Ben kendim hijyen denetmeni olduğum için bu konu benim olduğum her yerde ilk önceliktir. 6 uzman çalışanımda bu konuda son derece hasastır. Sedece kadın danışanlarımıza hizmet verdiğimiz salonumuzda güzellik merkezinde yapılabilicek her türlü hizmeti verebilecek donanım, ürün ve deneyime sahibiz. Merkezimiz de Lazer Epilasyon ve Dermatolojik ürünlerle; cilt Bakımı, Kalıcı Makyaj, Göz Bakımı, Bölgesel Zayıflama, Kaş Tasarımı, Manikür, Pedikür,Protez tırnak hizmetlerimiz profesyonel ürünlerle kaliteden ödün vermeden uygulanmaktadır. Ayrıca en son teknoloji Lazer Epilasyon Cihazı ile istenmeyen tüylerden en kısa sürede kurtularak, pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz” dedi.

Kontrol et

İZNİK’TE 4.MAVİYEMİŞ FESTİVALİ BAŞLIYOR

İznik Belediyesi’nin ev sahipliğinde 4. kez düzenlenecek Maviyemiş Festivali bu yıl 14 Temmuz 2024 Pazar …

Advertisement