Anasayfa / Genel / SOĞUKKUYU SAHASI YENİLENİYOR

SOĞUKKUYU SAHASI YENİLENİYOR

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin amatör spor kulüplerine destek amacıyla başlattığı futbol sahalarını yenileme çalışmaları hız kesmeden sürüyor.

Bursa’nın sporda da marka kent olması hedefiyle her branşa özel farklı tesisleri kente kazandıran Büyükşehir Belediyesi, amatör futbol kulüpleri tarafından kullanılan sahaları revize etmeye devam ediyor. Daha önce bölgesel ve amatör lig maçlarının yanı sıra okul müsabakalarına da ev sahipliği yapan Atıcılar 1 ve 3 nolu sahalar, Emek sahası ve Merinos Stadı’nın zemini sil baştan yenileyen Büyükşehir Belediyesi, Soğukkuyu semt sahasında da çalışmaların startını verdi.

NEYDİ NE OLDU?

Soğukkuyu Spor Kulübü Başkanı Hayrettin Bölükbaşı ve Başkan Yardımcısı İlhan Bölükbaşı, semtin gençleri için mutlu olduklarını belirti.

Başkan Hayrettin Bölükbaşı,
Çok şükür sahamız bitmek üzere.

Öncelikle Bursa Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş başkanlığında, Spor Bakanlığı ile birlikte bu projenin uygulanmasında emeği geçen herkese Soğukkuyu Spor Kulübü Yönetimi Adına yapmış oldukları destek ve hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz.

Kulübümüz ve mahallemiz için yapacak daha çok güzel işlerimiz olacak.

Bizi izlemeye devam edin” diye konuştu.

Kontrol et

HANDE YENER İLE 19 MAYIS COŞKUSU

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlediği ‘Gençlik Şenliği’ …

Advertisement