Anasayfa / Genel / HEPAD 80’ler 90’lar Partisi 

HEPAD 80’ler 90’lar Partisi 

HEPAD 80’ler 90’lar Partisi

Yaş Sınırı: 18+
Süre: 4 Saat
Kapı Açılış: 21:00
Konser Başlangıç: 22:30

*Pati sevmeyen giremez.

Biletler mama oluyor! Biz eğlenirken, onlar mamaya doyuyor!
HEPAD 80’ler 90’lar Partisine davet ediyor!

HEPAD(Her Eve Pati Derneği)’ın bünyesinde binlerce afetzede ve sokak dostlarımız bulunmaktadır. Terkedilmişlerin Pati Bahçesi olarak da bilinen HEPAD, bizlere her zaman ihtiyaç duyan patili dostlarımızın tedavileri başta olmak üzere barınma ve beslenme ihtiyaçlarını üstlenerek, hayatlarına huzurlu bir şekilde devam edebilmeleri için 2018 yılında kurulmuştur. Kırsalda ve sokaklarda yaşam mücadelesi veren tüm patili dostlarımızın da beslenme ve sağlık ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanması için kurulduğu ilk günden bugüne, aynı sevgi ve özveriyle çalışmalarını sürdürmektedir. Bizler için anlamlı bu geceye, eğlenceyi sonuna kadar yaşarken her bir patili dostumuza sunmayı hedeflediğimiz sağlıklı, huzurlu ve mutlu yaşam amacımıza destek olmanız bizim için çok değerli.

Sizleri HEPAD’ın bu anlamlı ve eğlenceli 80’ler 90’lar partisine katılmaya ve patili dostlarımız için verdiğimiz mücadeleye destek olmaya davet ediyoruz..

Etkinlik Detayları ; 
✨ Retro Kıyafetler: 80’ler ve 90’lar modasını canlandırarak gecenin ruhuna katılın!
🎶 Canlı Performans: Ünlü sanatçı SAFA ZAKİR, unutulmaz şarkılarıyla gecenizi renklendirecek.

Kontrol et

OSMANGAZİ YENİ PARKLARLA GÜZELLEŞİYOR

Osmangazi Belediyesi, vatandaşlara nefes alabileceği, çocuklara ise gönüllerince eğlenebileceği alanlar sunak adına Yenibağlar Mahallesi’nde yeni …

Advertisement