Anasayfa / Genel / TAKI DÜNYASININ IŞILTILI YÜZÜ NOA LUXURY

TAKI DÜNYASININ IŞILTILI YÜZÜ NOA LUXURY

Takı dünyasının ışıltılı yüzü Noa Luxury Görükle’de kapılarını açtı. Başarılı işletmeci Filiz Tok hanımın liderliğinde müşterilerine zengin ürün çeşitliğili ile hizmet verecek olan mağazada geniş ürün yelpazesi yer alıyor. Aktüel Adress ekibi olarak açılışta Filiz hanımla özel bir görüşme yaptık.
Sibel KAVÇİN: Filiz Hanım takı rasarım dediğimiz anda çok geniş bir sektörden bahsediyoruz. Noa Luxury’i sektörde öne çıkaran unsurlar nelerdir?
FİLİZ TOK: Bulunduğumuz lokasyonda ailemle birlikte 5 yıldır yaşıyorum. İş hayatımın geri kalan bölümünde daha keyifli bir alan oluşturmak istedim kendime. Bulunduğum lokasyonun bu yönde kalite ve çeşitlilik anlamında eksikliğini farkedince bu alanı benim markam doldursun istedim. Öğrencilerin ulaşabileceği fiyatlar ve hakettiği kaliteyi buluşturmayı planladım.

Sibel KAVÇİN: Takılar kendi el emeğinizmidir yoksa kaliteli tedarikçilerle mi yol alıyorsunuz?
FİLİZ TOK: Ürün yelpazemizin %80’ini garantili ürünler oluşturmakta. Bu sebeple sadece bu garantiyi veren sektörde kalitesiyle isim yapmış tedarikçilerle çalışıyoruz.

SİBEL KAVÇİN: Şu an Görükle’de açılışını yapmış olduğumu mağaza dışında müşterilerimiz sizlere hangi yollardan ulaşabilirler?
FİLİZ TOK: Noaluxury isimli instagram sayfamızdan ve sonrasında shopier mağaza uygulamasından hizmet vermeye devam ediyor olacağız.

Sosyal Medya üzerinden ürünleriniz müşterilere ulaşacakmı?
Bu konuda yine sektörün en iyileriyle çalışıp eksiksiz hizmet vermeye devam ediyor olacağız. Şuan butik mağaza olarak sadece Görükledeyiz. İşimin başında olmayı seviyorum.

Özellikle pandemi dönemi ile birlikte insanlar hobi olarak takı tasarımına yöneldiler bu konuda verebileceğiniz tavsiye varmıdır? Herkes takı tasarımı yapabilir mi? Bu işin eğitimi ne düzeyde olmalı?
Ben kadınlarımızın bu konuda çok başarılı olduklarını düşünüyorum. Hepimiz küçüklüğümüzden beri kendimizi süslemek adına birşeyler üretiyoruz. El yapımı ve biricik olma özelliği olan ürünlere her zaman hayranım. Bence isteyen herkes üretebilir.

Son olarak eklemek istediğiniz mesajınız var mı?
Biz bu kalite ve fiyatları başta öğrencilerimiz için sürdürülebilir hale getirmenin çabasındayız. Gördüğümüz ilgi en büyük desteğimiz. Herkesi aradığı herşeyi bulabileceği butik mağazamız Noa’ya bekliyoruz. Bence bir baksınlar.

Kontrol et

HANDE YENER İLE 19 MAYIS COŞKUSU

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlediği ‘Gençlik Şenliği’ …

Advertisement