Anasayfa / DEKORASYON / BANYOLARIN YENİ TRENDİ: HAVLU SUNUMU

BANYOLARIN YENİ TRENDİ: HAVLU SUNUMU

Banyolar bayanların özellikle önem verdiği, temizliğinden dekorasyonuna kadar kafa yorduğu mekanlar olarak ev dekorasyonunda ayrı bir yere sahiptir. Ve şimdi o banyolar trend alarmı veriyor: Havlu sunumu…

Behtiye Kaya Kayıhan

Her an misafir gelebilir diye sürekli temiz tutulan, en şık malzemelerle en güzel hallere sokulan banyolarda yeni bir trend hızla yükseliyor. İster tek kullanımlık olsun, ister misafir için olsun banyo havluları birbirinden şık sunumlarla banyolara apayrı bir hava katıyor. Özellikle el emeği göz nuru işlemelerle süslü olanlar özel günlerde sandıklardan çıkarılıp birbirinden şık sunumlarla misafirlere verilen değeri gösteriyor.

Bizde bu sunumlar arasından en beğendiklerimizi sizlerle paylaşmak istedik. İşte, birbirinden güzel havlu sunumu örnekleri;

1 – Pastel tonlarda banyolara dağınık sunum

havlu sunumu

Eğer banyonuzda pastel tonlar hakim ise havlu sunumunda şık bir dağınıklığı seçebilirsiniz. Lavaboya yakın bir yere konumlandırılacak el işi süslemeli havlularınızı kimisi açık, kimisi katlı bir şekilde sabunlar ile süsleyerek misafirlerinize çok beğenilecek bir sunum hazırlayabilirsiniz.

2 – Koyu renkli banyolara minimal sunum

havlu sunumu örnekleri

Banyonuzda koyu tonlar ağırlıkta ise daha minimal sunumlar ile havlularınızı öne çıkarabilirsiniz. Özellikle kurutulmuş çiçekler ya da mumlar ile süslenmiş dolap üstlerine katlanarak küçültülmüş bir iki havlu koyarak banyodaki karanlık havaya bir ışık katabilirsiniz. Kırmızının en koyu tonlarında havlular seçerek banyonuzun atmosferini daha sıcak bir hale getirebilirsiniz.

3 – Hijyene önem verenlere tek kullanımlık sunum

havlu sunumları

Şıklığa olduğu kadar hijyene de önem veriyorsanız misafirleriniz için kullan-at mantığında bir sunum hazırlayabilirsiniz. Dekoratif bir sepetin içine yerleştireceğiniz birkaç küçük havlu ve hemen yanına kullanıldıktan sonra konulacak boş bir sepet ile misafirlerinize hem hijyenik hem de şık bir sunumla onlara verdiğiniz değeri gösterebilirsiniz.

4 – Kombin sunum

havlu sunumu fikirleri

3. maddede söylediğimiz gibi kullan-at mantığının yanına bir de kağıt havlu, kutu mendil seçeneği ekleyerek hijyen derecenizi daha yükseğe çıkarabilirsiniz. Kendisi kullanmandan önce havluların yıkanıp ütülenip sepete konulduğunu gören ve havluyu kullandıktan sonra kirli sepetine atan misafirleriniz, direk kullan-at mantığındaki kağıt havlulardan da memnun kalabilir.

5 – Banyo havlusu sunumu

banyo havlusu sunumu

Yatılı misafir geldiği zamanlarda banyonuza şıklık katacak olan banyo havlusu sunumlarından biri de duşa kabin ya da küvete yakın bir yere konumlandırılmış ahşap bir sehpa üzerinde olan baş ve vücut havlusu sunumudur. Misafiriniz banyoyu yıkanmak amaçlı kullanmandan önce bir-iki dakika içinde hazırlayarak hem misafirinize şık bir sunum yapmış olursunuz hem de onu banyo havlusu ihtiyacını dolapları tek tek açarak gidermesinden kurtarmış olursunuz.

Ev dekorasyonunda için sadece mobilya ve aksesuar değil, görüldüğü gibi sunumlarda çok önemli… Birbirinden şık sunumlar için sitemizi takip etmeye devam edin…

Kontrol et

İZNİK’TE 4.MAVİYEMİŞ FESTİVALİ BAŞLIYOR

İznik Belediyesi’nin ev sahipliğinde 4. kez düzenlenecek Maviyemiş Festivali bu yıl 14 Temmuz 2024 Pazar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement