Anasayfa / Genel / DENİZ ERTEN SEVENLERİYLE BULUŞTU

DENİZ ERTEN SEVENLERİYLE BULUŞTU

Bir insan kaç farklı dalda birden başarılı olabilir. Hayatta bazı insanlar gerçekten şanslı mı doğar? Yoksa insan kendi şansını kendi mi çağırır? Birçok farklı alanda ses getirecek başarılara imza atmış özel bir insan geçtiğimiz ay Bursa’daki dostlarıyla bir araya geldi.

Aykut Çavdar

Birden fazla spor branşıyla profesyonel olarak uğraşmış; aynı zamanda hukukçu, finans danışmanı, sanatçı ve mentör… Bir koltuğa kaç karpuz sığar sözünü lügat dışına taşıyan Deniz Erten’den bahsediyoruz. Esasen insanlar en çok onu dillere düşen pop şarkılarının yazarı olarak tanıyor. Aşk kaç beden giyer, Rota, Seyyah, Aşkistan gibi popüler kültüre izin bırakmış şarkıları yazmış ve en önemlisi önce kendi iç yolculuğuna çıkan ve bizim kendimizi keşfetmemizde bize öncülük edecek ‘’İşaret ‘’ kitaplarının yazarı.

Bursa’daki dostlarının öncülüğünde Onko-Day Sosyal tesislerinde sevenleri ile buluşan Deniz Erten yaptığı söyleşiyle izleyenlerini derinden etkiledi.  Yapılan toplantıda özellikle hanımların yoğun ilgisiyle karşılaşan Erten duygusal dokunuşlarıyla birçok izleyiciyi kendisine hayran bıraktı.

İnsanın doğasında barındırdığı birçok soruya yanıtlar ararken; kaderden varoluşumuzun temellerine oradan da tasavvufa uzanan aslında cevaplanması çok zor birçok konuyu anlaşılır hale getiren Erten; “Din hayattan ayrı bir şey ve birkaç dakikalık ritüel zinciri değildir… Din sistemdir sistemde hayat. İkisini birbirinden ayırmak mümkün değildir“ sözleriyle inancı günlük yaşamdan ayrı bir paralelde değerlendirmememiz gerektiğini anlattı.

Söyleşinin ardından uzun süre katılımcılarla özel olarak da görüştü. Bursa’da bulunduğu süre boyunca katıldığı kitap fuarı da dahil tüm etkinlikte yoğun ilgiyle karşılaşan Erten, kimseyi kırmamaya çalışan tarzıyla ve bilgiyi esirgemeyen anlatımlarıyla sevenlerine güzel bir etkinlik yaşattı.

Kontrol et

OSMANGAZİ YENİ PARKLARLA GÜZELLEŞİYOR

Osmangazi Belediyesi, vatandaşlara nefes alabileceği, çocuklara ise gönüllerince eğlenebileceği alanlar sunak adına Yenibağlar Mahallesi’nde yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement