Anasayfa / Genel / Aradığın tatil için doğru adres: BONİTA HOTEL AKÇAY 

Aradığın tatil için doğru adres: BONİTA HOTEL AKÇAY 

Tatil keyfinizi eşsiz bir noktaya taşımak isterseniz Bonita Hotel Akçay’a mutlaka uğramalısınız! Kaliteli hizmeti, güler yüzle harmanlayarak eşsiz konumunu ayrıcalığa çeviren Bonita Hotel Akçay size ve sevdiklerine unutamayacağınız bir tatil imkanı sunuyor.

Tatil sezonunun açılmasıyla birlikte hem hesaplı hem de eşsiz bir tatil geçirmek isteyen yerli ve yabancı turistler arayışlarını hızlandırdı. Bugün sizler için aradığınız tüm kriterleri barındıran muhteşem bir tatil noktasını tanıtacağız. Balıkesir’in Akçay ilçesinde yer alan Bonita Hotel Akçay, tüm tatilcilerin mutlaka görmesi ve konaklaması gereken bir yer…

ZEUS’U AŞIK EDEN GÜZELLİK!

Yunan Mitolojisinin şekillendiği dünyada Alp dağlarından sonra en yüksek oksijen oranına sahip Kaz (İDA )Dağları eteklerinde Zeus’un Hera’ya ilk görüşte aşık olduğu eşsiz güzellikteki Akçay Sahili’nde yer almaktadır. Kendi plajına sahip denize sıfır konumdaki otel, 6 tanesi suit olmak üzere 27 oda ve 84 yatak ile butik otel konseptinde hizmet vermekte.

BONİTA GECELERİNİN ‘ALTIN’ SESİ

Gündüz sahilin tadını doyasıya çıkaracağınız otelde, geceleri de eğlence adeta zirve yapmakta. ”Körfezin İmparatoru ”lakaplı büyük ses sanatçısı İlhan Altın’ın sınırsız repertuarı eşliğinde müzik ve eğlencenin dolu dizgin yaşandığı ‘Bonita’ geceleri misafirlerine tatilin keyfini doyasıya yaşatıyor.

 

Kontrol et

OSMANGAZİ YENİ PARKLARLA GÜZELLEŞİYOR

Osmangazi Belediyesi, vatandaşlara nefes alabileceği, çocuklara ise gönüllerince eğlenebileceği alanlar sunak adına Yenibağlar Mahallesi’nde yeni …

Advertisement