Anasayfa / Genel / GÖKHAN DİNÇER: ‘CAN DOSTLARIMIZ SAHİPSİZ KALMAYACAK’
CUMHUR İTTİFAKI AK PARTİ MUDANYA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI GÖKHAN DİNÇER, TÜRKİYE'NİN ÖNEMLİ GÜNDEM MADDELERİNDEN BİRİ OLAN SOKAK HAYVANLARI MESELESİNİN ÇÖZÜMÜ İÇİN ÇALIŞACAKLARINI SÖYLEDİ. (EDRA GEZGİN/BURSA-İHA)

GÖKHAN DİNÇER: ‘CAN DOSTLARIMIZ SAHİPSİZ KALMAYACAK’

Cumhur İttifakı AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Gökhan Dinçer, Türkiye’nin önemli gündem maddelerinden biri olan sokak hayvanları meselesinin çözümü için çalışacaklarını söyledi.

31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimlerde Cumhur İttifakı AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Gökhan Dinçer, ilçedeki her sorunla yakından ilgileneceklerinin sözünü verdi. Mudanya’da sokak sokak, cadde cadde geldiklerini ve sürekli vatandaşlarla bir araya geldiklerini söyleyen Dinçer, dün de yazar, şarkıcı ve hayvan hakları savunucusu Ömür Gedik’le bir araya gelerek Sevgi Barınağı’nı gezdi. Hayvanseverlerin de yer aldığı ziyarette Gökhan Dinçer, ülkenin önemli gündem maddelerinden birisi olan konuyla ilgili fikir alışverişinde bulundu.

“Hayvanseverlerin patikartı olacak”

Sokak hayvanları meselesinin Tüm Türkiye’nin önemli konularından birisi olduğunu ifade eden Dinçer, “İlçemizde yaşanan her sorunun farkındayız ve çözümlerimiz de hazır. Bunlardan bir tanesi de sokak hayvanları. Bu tabii ki sadece Mudanya’nın değil, Türkiye’nin önemli sorunlarından bir tanesi. Ancak, sokak hayvanları meselesi tarafları olan bir konu. Herkes sokak hayvanlarıyla aynı iletişimi kuramıyor. Burada gönüllülerimizden destek alacağız. Bu konuyla ilgili olarak patikart uygulamamızı oluşturacağız. Gönüllülerimiz konuyla ilgili eğitim alacaklar ve bunun sonucunda patikart isimli kartımızı vereceğiz kendilerine. Sokak hayvanlarıyla ilgili gönüllülere alanlar vereceğiz. Bizler de kuracağımız rehabilitasyon merkezinde gönüllülerimizle birlikte bir yol haritası çizmeyi hedefliyoruz” diye konuştu.

Kontrol et

İZNİK’TE 4.MAVİYEMİŞ FESTİVALİ BAŞLIYOR

İznik Belediyesi’nin ev sahipliğinde 4. kez düzenlenecek Maviyemiş Festivali bu yıl 14 Temmuz 2024 Pazar …

Advertisement