Anasayfa / Genel / YALITIMDA MÜKEMMELLİK! EPSA

YALITIMDA MÜKEMMELLİK! EPSA

1999 yılında, yalıtım sektöründe İzonur İzolasyon adı ile başlayan yolculuğumuz, Bugün EPSA Yalıtım A.Ş. olarak devam ediyor. 

İnşaat sektörüne yönelik yalıtım malzemesi ve otomotiv sektörüne yönelik EPS mamül üretiminin ardından, sektörünün lider üretici firmaları arasındaki yerimizi aldık. Büyüyen ve gelişen yapımızla, başta her türlü yalıtım malzemeleri olmak üzere otomotiv, mobilya, gıda gibi birçok farklı sektörlere yönelik üretim yelpazemizi sürekli geliştiriyoruz.

% 100 yerli sermaye ile faaliyetlerine devam eden EPSA olarak, ISO, TSE ve CE belgeleri ile kalite sistemleri çalışmasını yürütüyoruz. Şu an 150 ürün çeşit ürüne sahibiz. Genç ve dinamik bir ekiple çalışıyor olmanın avantajını taşıyan, geniş ürün yelpazesi ve talepler doğrultusunda esnek üretim şansına sahip olmamız bizi sektörde güçlü kılıyor. Yerelde lideriz, Türkiye genelinde ise ilk 5’teyiz. Kararlı büyümemiz sayesinde EPSA olarak bugün toplamda 20.000 m2 üretim alanına ulaşmış durumdayız.

Üretim Kapasitemiz Katlanarak Artıyor

İş hacmimizin her geçen gün artması sonucu, 2007 yılında üretim yaparak büyümeye karar verdiğimizden bugüne üretim kapasitesi olarak 5 kat büyüme gösterdik. Bu yılın başında yeni fabrika alanına geçerek hem EPS mamül üretimi hem de yapı kimyasalları üretimi makine parkurumuzu %30 arttırmış bulunuyoruz.

EPSA 60 çalışanı ile sektöre hizmet veriyor. Yalıtım ve ambalajda EPS üretimimiz aylık 600 Ton, yapı kimyasalları üretimimiz aylık 10 Bin Ton.

2 fabrikamızda, sürekli daha iyi kalitede ve daha ekonomik ürünleri üretmek için çalışıyoruz. Sürdürülebilir bir şekilde üretim yaparken çevremizi güzelleştirerek, yeşil bir çevrede, insan sağlığı ve iş güvenliliği konularına da büyük hassasiyet gösteriyoruz. Karşılıklı kazan kazan anlayışımız, iletişim stratejilerimiz ile müşterilerimize sürekliliği sağlarken, teknolojiyi yakından takip eden EPSA olarak üretim ve test koşullarında sürekli iyileştirmeler yapmaktayız.

İnşaat sektörünün vazgeçilmezi olan ısı yalıtım malzemelerinin yanında portföyümüzde bulunan seramik yapıştırıcıları, derz dolguları, teknik yapıştırıcılar, su izolasyon ürünleri, ısı izolasyon ürünleri, astarlar, yüzey temizleyiciler ve koruyucular, tamir harçları vb. ürünler ile inşaat sektörünün temel ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Aynı zamanda, otomotiv sektörünün tamamlayıcı yalıtım ürünlerine yönelik EPS mamül üretimi, ambalaj sektörü ile gıda ve mobilya gibi birçok farklı sektöre yönelik ihtiyaçları da gidermekteyiz.

Isı yalıtım sistemlerimizi  “MANTOYAP ” markamızla piyasaya sunduk. Doğru yalıtım için kullanılan yapı kimyasalları da büyük önem taşıyor. EPSA olarak ısı yalıtım malzemesi üreterek, piyasaya veriyoruz.  Ancak, sadece malzeme ile bitmeyen yalıtım işinin yapıştırıcısı, sıvası, dübeli, filesi var. Bunları piyasadan müşteri tedarik ediyor ve doğru malzeme seçmedikleri takdirde doğru yalıtım yapamamış oluyorlar. Biz MANTOYAP markasıyla, bu alanda da doğru malzeme üreterek, müşterilerimize mantolama paketi olarak hizmet veriyoruz. Yapı Kimyasalları grubumuzda yüzey sertleştirici, seramik granit yapıştırıcı, derz dolguları, beton koruma ürünleri, tamir harçları, beton katkıları ve su yalıtım ürünleri bulunmakta. Temel, teras, çatı, havuz, bodrum gibi alanlarda kullanılan su yalıtım grubu ürünleri ile birlikte EPSA artık Yalıtım ve Yapı Kimyasalları olarak pazarda adından söz ettiriyor.

Bayilik zinciriyle de ülkenin her köşesinde ulaşılabilir olmayı başardığımıza inanıyoruz. Başta inşaat firmaları ve TOKİ’ler olmak üzere,  otomotiv, beyaz eşya mobilya firmalarına bayilerimiz kanalıyla ürün ulaştırıyoruz. Yurt içi ve yurt dışı fuarlara katılım göstererek yerli sermaye olan EPSA Yalıtım ve Yapı kimyasalları ürünlerimizi doğru bir şekilde son nihai tüketicilere aktarıyoruz.

Kontrol et

OSMANGAZİ YENİ PARKLARLA GÜZELLEŞİYOR

Osmangazi Belediyesi, vatandaşlara nefes alabileceği, çocuklara ise gönüllerince eğlenebileceği alanlar sunak adına Yenibağlar Mahallesi’nde yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement